Motoraporter wyszuka dla Ciebie auto za darmo

Motoraporter dalej zaskakuje rozwiązaniami. Teraz firma nie tylko sprawdzi auto, ale za darmo znajdzie je za kierowcę za darmo!

Reklamy

 

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią coraz więcej promieni słonecznych i ciepła. Dni się dłużą, optymizm jest większy, samopoczucie rośnie. W tym okresie notuje się też wzrost transakcji na rynku samochodowym. Z tej okazji nie lada gratkę dla kierowców proponuje marka Motoraporter.

Ci, którzy mają złe doświadczenia z zakupem auta, bo było wadliwe, bo za drogie, bo powypadkowe, mogą odetchnąć. Kierowcy, którzy chcą zmienić auto, ale nie mają na to czasu, mogą spokojnie poświęcić się swoim obowiązkom zawodowym. Wreszcie osoby, które planują zakup nowego samochodu, ale brak im wystarczającej wiedzy lub chęci w przeglądaniu ogłoszeń, nie muszą dokształcać się na siłę i tracić swojego cennego czasu bo jest alternatywa.

Reklamy


Motoraporter doradza, szuka i sprawdza

Motoraporter to ogólnopolska marka, która zajmuje się weryfikowaniem pojazdów używanych na rynku. Każdy z nas kupując samochód może skorzystać z usług niezależnego doradcy samochodowego Motoraportera, który przeprowadzi dokładne oględziny samochodu, dzięki czemu dowiemy się, czy pojazd, który chcemy kupić wart jest swojej ceny oraz czy informacje zawarte w ogłoszeniu pokrywają się z rzeczywistością. Teraz firma wykonuje kolejny krok do przodu.

– Przeprowadzając ankiety satysfakcji wśród naszych klientów wielokrotnie odbieraliśmy sygnały mówiące o tym, że poszukiwanie pojazdu to tygodnie, a nawet miesiące przeglądania ogłoszeń, forów motoryzacyjnych czy rozmów z przyjaciółmi o tym, który samochód warto kupić. W Internecie roi się od przekoloryzowanych ofert, które nijak mają się do rzeczywistości. Klienci zawsze słyszą te same historie od sprzedających jak to Niemiec tylko do kościoła jeździł i cały czas samochód garażował. Postanowiliśmy i na tym etapie pomóc klientom wprowadzając w sierpniu ubiegłego roku nową usługę „wyszukiwania samochodu”. – mówi Marcin Ostrowski, prezes Motoraporter.

Usługa przyjęła się bardzo dobrze wśród klientów Motoraportera pośrednio wpływając również na polepszenie ogólnych statystyk dotyczących sytuacji na rynku samochodów używanych, które firma publikuje co kwartał.

Teraz Motoraporter od początku marca rusza z wiosenną promocją dedykowaną tym, którzy przymierzają się do poszukiwań upragnionych czterech kółek. Firma oferuje doradztwo i wyszukanie samochodu pod klienta bez żadnych dodatkowych opłat.

Całość akcji polega na znalezieniu idealnego samochodu dla klienta, który będzie odpowiadał jego potrzebom i wymaganiom. Klient podając swoje oczekiwania i budżet w odpowiedzi dostaje propozycje pojazdów starannie wyselekcjonowanych dla niego. Z jednej strony minimalizujemy ryzyko nietrafionego wyboru dla klienta, który jasno się określa, z drugiej strony wyciągamy rękę do osób, które mniej orientują się w motoryzacji.


Z korzyścią dla Ciebie

Ekspert Motoraportera po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z klientem wyszukuje samochody, ocenia pojazdy na podstawie zdjęć i opisów oraz przeprowadza rozmowy ze sprzedającymi weryfikując informacje z ogłoszeń. Efektem końcowym jest przedstawienie egzemplarzy samochodów najbardziej spełniających kryteria klienta oraz rekomendacja wybranego egzemplarza do bezpośrednich oględzin. Usługa jest darmowa dla klientów, którzy zamówią późniejsze sprawdzenie jednego z wytypowanych pojazdów. Zaletą usługi jest fakt, że „na tacy” dostaniemy gotową propozycję pojazdów zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do końca maja.