25 maja 2024

Nagranie groźnego wypadku, w czasie którego laweta uderzyła w pieszych. Publikujemy je ku przestrodze [WIDEO]

Nagranie z kamer monitoringu miejskiego przedstawiające wczorajszy groźny wypadek, w czasie którego laweta uderzyła w pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 16.

– Kierujący Oplem 78-letni mieszkaniec Puław, jadąc ulicą Lubelską, chcąc skręcić w lewo w ulicę Norwida nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Iveco jadącego z naprzeciwka (od strony Lublina). Na skutek zderzenia pojazdów, Iveco „wypadło” z drogi i uderzyło w dwoje pieszych oczekujących na zmianę sygnalizacji świetlnej. 39-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna, mieszkańcy powiatu krakowskiego trafili do szpitala – informuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z lubelskiej Policji..

­

Obrażeń ciała doznał także 52-letni mieszkaniec Puław stojący przed przejściem dla pieszych, który został uderzony elementem oderwanym z pojazdu. Do szpitala trafili również 34-letni kierowca Iveco i jego 43-letnia pasażerka.

­Po udzieleniu pomocy i przeprowadzeniu badań, cztery osoby opuściły placówkę. Pozostała w niej jedynie 39-letnia piesza.

Badanie wykazały, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Puławscy policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku. Publikują zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu zdarzenie ku przestrodze i apelują o ostrożność.

 

­

źródło, wideo: facebook.com / Policja Lubelska / monitoring miejski w Puławach


Zobacz też:

Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa lawecie, a ta uderzyła w pieszych. 5 osób rannych [WIDEO]

Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa lawecie, a ta uderzyła w pieszych. 5 osób rannych [WIDEO]


Zerknij na Instagram →