16 lipca 2024

Nowe nagranie i specjalna linia telefoniczna w sprawie podpalacza punktu szczepień i sanepidu – ZDJĘCIA, WIDEO

Zamojska Policja opublikowała nowe nagranie z monitoringu, pokazujące sprawcę w momencie podpalenia budynku zamojskiego sanepidu. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia podpalacza, Minister Zdrowia przeznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy zł.

Reklamy

Nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień i budynku zamojskiego sanepidu intensywnie pracuje specjalna grupa śledcza. Policjanci weryfikują każdą informację, która mogłaby przyczynić się do ustalenia danych osoby zarejestrowanej przez kamery monitoringu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu.

Reklamy

Dla osób, które rozpoznają podpalacza lub też posiadają istotną wiedzę na temat przestępstwa, uruchomiono specjalną całodobową linię telefoniczną. Informacje policjantom można przekazać dzwoniąc na numer 575 688 507. Rozmówca może pozostać anonimowy.

Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy przestępstwa Minister Zdrowia Adam Niedzielski przewidział nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Reklamy

Poniżej opublikowane nagranie z monitoringu w momencie podpalenia budynku zamojskiego sanepidu.

­

(info, wideo, fot. KMP Zamość / monitoring miejski)


Zobacz też:

Zamość: Policjanci poszukują sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień i budynku sanepidu – 10 tys. za wskazanie podpalacza – ZDJĘCIA, WIDEO

Zamość: Policjanci poszukują sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień i budynku sanepidu – 10 tys. za wskazanie podpalacza – ZDJĘCIA, WIDEO


LubieHrubie na Instagramie