27 maja 2024

Ofiara wychłodzenia w Woli Siennckiej. Wcześniej pił alkohol

51-letni mężczyzna zmarł na skutek wychłodzenia organizmu. Jego ciało zostało znalezione dziś rano na terenie jednej z posesji miejscowości Wola Siennicka. Policjanci wspólnie z Prokuraturą wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego Policji w Krasnymstawie zgłosił się mężczyzna i powiadomił o zaginięciu swojego samotnie mieszkającego ojca. Jak ustalili policjanci mężczyzna ostatni raz był widziany w minioną sobotę, kiedy to spożywał alkohol z kolegami.
 
W ramach prowadzonej akcji poszukiwawczej ciało zaginionego 51-latka zostało odnalezione dziś rano na jednej z posesji w miejscowości Wola Siennicka. Przybyły na miejsce lekarz, jak wstępną przyczynę zgonu podał wychłodzenie organizmu. Przeprowadzone wkrótce oględziny zwłok, wyjaśnią dokładną przyczynę śmierci mężczyzny.
 
Nie pozostawiajmy bez pomocy nietrzeźwych, zwracajmy uwagę na osoby leżące na poboczach drogi. Nie bądźmy obojętni, zainteresujmy się takimi osobami. Nie przechodźmy obojętnie obok osób siedzących samotnie na przystankach, czy dworcach. Jeden wykonany przez nas telefon może uratować komuś życie. Pamiętajmy również o starszych, samotnych, chorych osobach. Zapukajmy do nich zapytajmy, czy dobrze się czują, czy w ich mieszkaniu jest ciepło. Niestety często, bowiem odnotowujemy również takie przypadki, że pozostawione bez opieki osoby umierają z zimna we własnych domach.
 
 
 
źródło i fot. KPP Krasnystaw (P.W.)