22 czerwca 2024

Pijana wiozła małe dzieci i spowodowała wypadek

W sobotę 1 sierpnia, 38- letnia kobieta spowodowała wypadek. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 3,5 promila alkoholu, w aucie przewoziła dwójkę małych dzieci.

Reklamy

Do wypadku doszło około godz. 17:30 w miejscowości Paszki Małe na DK-19. Policja wstępnie ustaliła, że 38-letnia mieszkanka gminy Borki, kierująca Renault Espace, będąc na skrzyżowaniu wjechała wprost pod koła jadącego z pierwszeństwem Volkswagena Polo. Kierowcą drugiego samochodu była 46-letnia kobieta, również mieszkanka gminy Borki, podróżująca z dwiema pasażerkami. 46 -latka była trzeźwa.

Policjanci sprawdzili również stan kobiety, która spowodowała wypadek, okazało się, że ma ona ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. 38-latka przewoziła w aucie dwójkę małych dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Reklamy

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca i pasażerki z volkswagena, które zostały przetransportowane do szpitala.

Teraz 38-latka odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Informacja o zaistniałym zdarzeniu zostanie również przesłana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Reklamy

fot. KPP Radzyń Podlaski