22 lipca 2024

Piknik Rodzinny Bezpieczne Wakacje w Galerii Twierdza

Galeria Twierdza w Zamościu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół II Liceum im. M. Konopnickiej zapraszają do udziału w Festynie Rodzinnym – Bezpieczne wakacje. Wydarzenie odbędzie się sobotę, 18-go czerwca, o godz. 14.00 na parkingu i pasażu Galerii.

Reklamy


Dla wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą Galerię, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, ciekawych pokazów, a także konkursy i zabawy związane z promowaniem bezpiecznego i radosnego spędzania wakacji.

W programie wydarzenia m.in.: pokazy umiejętności zamojskich służb mundurowych, strażackich oraz policyjnych. Ratownicy medyczni zaproszą na szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, policjanci będą zachęcać do znakowania rowerów, a strażacy pokażą m.in. jak się wspina po drabince sznurowej. Amatorów zdrowego stylu życia zapraszamy na stoisko „Promocji zdrowia” oraz na wykłady dietetyka Jacka Kucharskiego, który współpracuje z Anną Lewandowską.

Reklamy

Nie zabraknie rozrywek dla najmłodszych. Dzieci będą mogły brać udział w konkursach plastycznych i zabawach z nagrodami. Wielką frajdą będzie malowanie samochodu a następnie mycie go z użyciem sprzętu strażackiego. Zabawa zakończy się o 18.00.