27 maja 2024

Pobili i skopali 20-latka. Czterech sprawców zatrzymanych

Krasnostawscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia. Czterej młodzi mężczyźni pobili i skopali 20-latka. Mieszkańcy gm. Izbica, w wieku 20-23 lat, trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

W nocy z piątku na sobotę, w miejscowości Izbica, do idącego 20-latka oraz jego znajomego, podeszła grupa kilku osób. W pewnym momencie jeden z będących w grupie napastników uderzył 20-latka w twarz. Kiedy mężczyzna przewrócił się, sprawcy zaczęli go bić i kopać po całym ciele. Grupa agresorów zabrała pobitemu plecak, który porzucili później w pobliskich krzakach. Drugiemu z mężczyzn udało się uciec i powiadomić policję. Wysłany na miejsce zdarzenia patrol policji wezwał karetkę pogotowia, ponieważ poszkodowany miał widoczne ślady pobicia, m. in. zakrwawioną twarz. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma złamany nos i założono mu kilka szwów. Policjanci zaczęli poszukiwania sprawców.
 
Dzięki pomocy napadniętego i podanym przez niego dokładnym rysopisom napastnicy zostali zatrzymani w sobotę. Okazali się nimi 4 mieszkańcy gminy Izbica w wieku od 20 do 23 lat. Obecnie przebywają w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą zarzuty.
 
 
 
 
źródło: KPP Krasnystaw (P.W.)