12 kwietnia 2024

Kobieta z ranami ciętymi twarzy i szyi w szpitalu. Pijany 41-latek uderzył ją kuflem

Zarzut spowodowania uszkodzenia ciała 35-letniej kobiety usłyszał wczoraj 41-letni mieszkaniec Biłgoraja. W jednym z barów nietrzeźwy mężczyzna narzucał się 35-latce i jej koleżankom. Kiedy kobieta stanowczo dała mu do zrozumienia by dał jej spokój, ten kilkakrotnie uderzył ją w głowę kuflem. 35 latka z ranami ciętymi na twarzy i szyi trafiła do szpitala. Chwilę po zdarzeniu pijany napastnik został zatrzymany. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w jednym z biłgorajskich barów. Do kilku kobiet podszedł pijany mężczyzna próbujący za wszelką cenę porozmawiać z jedną z nich. Natarczywy mężczyzna nie chciał dać spokoju kobiecie, pomimo jej niechęci podjęcia z nim rozmowy. Kiedy w końcu stanowczo dała mu do zrozumienia by dał jej spokój, ten kilkakrotnie uderzył ją w głowę kuflem. 35-latka z ranami ciętymi na twarzy i szyi zabrana została do szpitala.
 
Jak się okazało, sprawcą napaści był 41-letni mieszkaniec Biłgoraja. Chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez policję, w organizmie miał ponad 1, 2 promila alkoholu. Trafił do aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała kobiety. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 
 
 
źródło: KPP Biłgoraj M.W.