22 lutego 2024

Pojazdy wpadły na siebie jak kostki domina

Cztery osoby ranne i cztery uszkodzone pojazdy – to skutki zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Łukowie na ul. Siedleckiej. Kierujący ciężarówką uderzył w tył Audi, które następnie uderzyło w znajdujące się przed nim inne Audi. Z kolei ta osobówka uderzyła w motocykl.

Reklamy

 

Na szczęście niegroźnych obrażeń doznali uczestnicy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 63 w Łukowie.

Z ustaleń policjantów drogówki wynika, że na ul. Siedleckiej, kierujący samochodem marki Man 54-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego, uderzył w tył jadącego przed nim Audi, którym kierował 58-latek z Nałęczowa.

Reklamy

Z kolei to auto uderzyło w tył inne Audi, którym kierowała 48-letnia łukowianka. Następnie jej Audi uderzyło w motocykl marki Aprilla, którym jechał 60-letni mieszkaniec Łukowa.

Kierowca ciężarówki nie potrafił logicznie wytłumaczyć mundurowym, dlaczego uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu. Funkcjonariusze ustalili, że wszyscy kierujący samochodami uczestniczącymi w „stłuczce” byli trzeźwi.

Z miejsca zdarzenia kierująca Audi łukowianka i trzy pasażerki z drugiej osobówki zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że życiu i zdrowiu pokrzywdzonych kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, ustalą dlaczego kierujący ciężarówką uderzył w poprzedzającego go auto.

 

źródło i fot. KPP Łuków