14 kwietnia 2024

Okularium kończy sezon na badanie wzroku w plenerze!

W poniedziałek 27 sierpnia salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Hrubieszowa i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na Placu Wolności. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.

 

Każda osoba, która skorzysta z komputerowego badania wzroku w namiocie, otrzyma zaproszenie na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych.

Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium wHrubieszowie na ul. Narutowicza 31. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu pozostaje już tylko wybrać swoje idealne okulary i wykorzystać na ich zakup zniżkę – przypominamy, że to aż 100 zł!

Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego Okularium w Hrubieszowiegorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie 27 sierpnia na Placu Wolności.

Przypominamy także o nadal trwającej wyprzedaży opraw okularowych i przeciwsłonecznych w salonach Okularium (do 15 września lub do wyczerpania zapasów). Wybrane modele opraw zostały przecenione o 30, 50 i nawet 70%!

 

 

Salon optyczny Okularium

Ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. 84 618 31 92

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

 Bądź na bieżąco także na portalu Facebook: 

https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/