Policja odnalazła zbiegłych sprawców śmiertelnego wypadku

Łęczyńscy policjanci zatrzymali do sprawy śmiertelnego wypadku w Nadrybiu 19 letniego mieszkańca gm. Puchaczów i 33 letniego Lublinianina. Na posesji mundurowi odnaleźli także uszkodzony samochód m-ki Opel Zafira. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń to 19-latek kierował pojazdem. Mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Reklamy

 

Wczoraj przed północą dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Nadrybie gm. Puchaczów doszło do potrącenia motorowerzysty. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia nieustalonego dotąd pojazdu z motorowerzystą. 

Kierujący autem odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 55 – letni kierujący motorowerem, mieszkaniec gm. Uścimów. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok. Na miejscu wypadku policjanci wykonali szczegółowe oględziny.  

Reklamy

Łęczyńscy policjanci na podstawie analizy  materiałów wytypowali m-kę pojazd, który mógł brać udział w wypadku. Funkcjonariusze  sprawdzili, kto z najbliższej okolicy posiada opla zafirę.

Dziś rano policjanci odnaleźli uszkodzony samochód w jednym z garaży w gm. Puchaczów.  Okazało się, że pojazdem tym kierował 19-letni mieszkaniec gm. Puchaczów. Mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Kryminalni ustalili, że razem z nim podróżował 33-letni mieszkaniec Lublina. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy.

Trwają dalsze ustalenia.

 

źródło i fot. KWP Lublin (M.K.)