Poszukiwana fałszywa policjantka przed kryminalnymi ukryła się w walizce – ZDJĘCIA

Była poszukiwana za udział w oszustwach metodą na policjanta oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Policjanci znaleźli 29-latkę w jednym z mieszkań w Lublinie, ukrytą w… walizce schowanej w szafie.

Reklamy

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili, że poszukiwana od listopada 29-latka ukrywa się w jednym z mieszkań na lubelskim Sławinie. Drzwi otworzył im jej partner, który twierdził, że kobieta kilka dni temu wyjechała z Polski.

Policjanci nie uwierzyli mężczyźnie i podczas sprawdzania mieszkania znaleźli poszukiwaną 29-latkę, która ukryła się w walizce schowanej w szafie, w jednym z pokojów.

Reklamy

Kobieta poszukiwana była między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała oszustw metodą „na policjanta” na terenie Polski i Niemiec oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Wyłudziła od seniorów co najmniej 100 000 złotych.

Poszukiwana mieszkanka Lublina została zatrzymana i jeszcze tego samego dnia doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 6 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

(info i fot. KMP Lublin)


Zobacz też:

Gmina Hrubieszów: Mąż stał na czatach, żona i teściowa kradły pietruszkę. Jedna schowała się za słupem, druga w budzie dla psa!

Gmina Hrubieszów: Mąż stał na czatach, żona i teściowa kradły pietruszkę. Jedna schowała się za słupem, druga w budzie dla psa!

LubieHrubie na YouTube