23 lipca 2024

Prędkość i promile. Pijany pirat drogowy zatrzymany

Puławscy policjanci patrolując okolice, w miejscowości Klikawa, zauważyli jadącego z dużą prędkością seata. Wideorejestrator wykazał, że samochód poruszał się z prędkością ponad 100 km/h. Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli. Jak się okazało 26 letni mieszkaniec Radomia znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 0, 6 promila alkoholu.

Reklamy

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Puławach w miejscowości Klikawa zauważyli jadący z dużą prędkością samochód. Policyjny wideorejestrator wykazał, że seat poruszał się z prędkością ponad 100km/h. Policjanci zatrzymali auto do kontroli.
 
Za kierownicą samochodu siedział 26 letni mieszkaniec Radomia. Podczas prowadzonej kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 0, 6 promila.
 
26 latek odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości, dodatkowo poniesie odpowiedzialność za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozić mu może kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 
 
 
Źródło: KWP Lublin (R.L.R)