Region: Piotr Adamczyk miał wypadek samochodowy. Weronika Rosati ranna

Aktor Piotr Adamczyk miał wypadek w miejscowości Malewszczyzna (gm. Krasnobród). Adamczyk wyszedł z wypadku bez szwanku. Ucierpiała pasażerka, aktorka Weronika Rosati, która z obrażeniami nogi trafiła do szpitala w Zamościu.

Reklamy

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Malewszczyzna. Kierujący samochodem volvo 41-letni mieszkaniec Warszawy na zakręcie zjechał na pobocze i do rowu. Obrażeń w wypadku doznała 29-letnia pasażerka. Z urazem nogi trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze i dostosowanie prędkości do warunków ruchu.
 
Dzisiejszej nocy tuż przed godziną 2.00 w miejscowości Malewszczyzna doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem volvo 41-letni mieszkaniec Warszawy na zakręcie zjechał na pobocze i do rowu. W wyniku wypadku obrażeń doznała pasażerka pojazdu 29-letnia mieszkanka Warszawy. Kobieta z urazem nogi przewieziona została do szpitala w Zamościu. Jak ustalili policjanci kierowca volvo był trzeźwy.
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz dostosowanie prędkości do warunków ruchu.
 
 
 
Info: KMP Zamość (J.K.)

 

Czytaj  też:

Piotr Adamczyk miał wypadek samochodowy. Weronika Rosati ranna»

Źródło: dziennikwschodni.pl

fot: Stawrogin / Wikipedia / Policja