Region: Policjanci zatrzymali złodzieja rowerów

Za serię kradzieży rowerów odpowie 18-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w przeciągu zaledwie kilku dni podczas ubiegłorocznych wakacji, dokonał kradzieży 5 rowerów o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych. Kradł rowery pozostawione przez właścicieli na klatkach schodowych.

Reklamy

Podczas ubiegłorocznych wakacji policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o kradzieżach rowerów. Wszystkie zdarzenia miały miejsce w ciągu zaledwie kilku dni, na terenie działania IV komisariatu. Sprawca kradł rowery pozostawione przez właścicieli na klatkach schodowych.
               
Sprawą prowadzą kryminalni z IV komisariatu. Pomimo upływu kilku miesięcy, policjanci namierzyli sprawcę. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Lublina. Został zatrzymany wczoraj. Mężczyzna na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku dopuścił się 5 kradzieży rowerów pozostawionych przez właścicieli na klatkach schodowych. Łączna wartość skradzionego mienia to blisko 5 tys. złotych.
 
18-latkowi przedstawiono zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Jak ustalili funkcjonariusze, młody mężczyzna w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.  
 
 
 
źródło i fot. KWP Lublin (KG)