15 lipca 2024

Region: Śmiertelny wypadek – uderzyli w drzewo, nie mieli zapiętych pasów

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło dziś około godziny 0.45 w miejscowości Hrud na drodze W-811. Kierujący samochodem marki Audi 34-latek z gminy Kornica na łuku drogi zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, z kolei 22-letni pasażer samochodu w stanie ciężkim przewieziony został do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że obaj najprawdopodobniej nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Reklamy

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło o godzinie 0.45 w miejscowości Hrud na drodze wojewódzkiej nr 811. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że w czasie wypadku panowała mgła.
 
Kierujący samochodem marki Audi 34-latek z gminy Kornica na łuku drogi zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, z kolei 22-letni pasażer samochodu w stanie ciężkim przewieziony został do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że obaj najprawdopodobniej nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.  
 
 
źródło: KWP Lublin (AF)