Śmiertelne wypadki. Policjanci apelują o ostrożność!

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w gm. Józefów nad Wisłą. Kierujący oplem – kabrioletem na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo. Na miejscu zginęła 27 letnia pasażerka, zaś 32-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Z kolei w pow. bialskim w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu 82-letnia rowerzystka po tym, jak zderzyła się z vw passatem.

Reklamy


Do pierwszego z wypadków doszło wczoraj w miejscowości Nieszawa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na drodze wojewódzkiej 824, 32 letni kierowca opla astry – kabrioleta  na łuku drogi z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia, 27-letnia  pasażerka – obywatelka Republiki Czeskiej poniosła śmierć na miejscu. 32-letni kierowca nieprzytomny w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło także wczoraj w pow. bialskim. W miejscowości Terespol w rejonie skrzyżowania przy ul. Kodeńskiej 82-letnia rowerzystka wykonując manewr skrętu w lewo zderzyła się z kierującą volkswagenem passatem. Poszkodowana cyklistka trafiła do szpitala, jednak w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Kierująca autem była trzeźwa.

Okoliczności wypadków wyjaśniają  policjanci prosząc jednocześnie kierowców  o rozwagę i bezpieczną jazdę.źródło i fot KWP Lublin