23 maja 2024

Śmiertelnie zranił się szlifierką

84-letni mężczyzna, podczas prac warsztatowych z użyciem szlifierki kątowej, został poważnie ranny. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w minioną środę, około południa w dzielnicy Konstantynów, w Lublinie. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do dyżurnego lubelskiej komendy wynikało, że w jednym z garaży został odnaleziony martwy mężczyzna z poważną raną w okolicy gardła.

– Na miejsce od razu skierowano policjantów z 7. komisariatu. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny.

Zobacz też: Kolejny wypadek w rolnictwie [ZDJĘCIA]

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 84-latek wykonywał prace warsztatowe z użyciem szlifierki kątowej. W trakcie tej czynności prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku i mężczyzna poważnie się ranił. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Decyzją prokuratora, ciało 84-latka zabezpieczono w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Ustalanie są wszelkie okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj także: Staranowali ogrodzenie i żywopłot, zatrzymując się na stercie gruzu. Żaden nie przyznaje się do kierowania [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


(źródło: KMP w Lublinie, fot. lubiehrubie)