25 czerwca 2024

Staranowali ogrodzenie i żywopłot, zatrzymując się na stercie gruzu. Żaden nie przyznaje się do kierowania [ZDJĘCIA]

Kierowca BMW zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, wjechał z impetem na jej teren, zatrzymując się na stercie gruzu przed budynkiem mieszkalnym.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 05:00 w miejscowości Zawitala, w powiecie ryckim.

– Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem osobowym marki BMW w Zawitale na prostym odcinku drogi powiatowej zjechał z niej, po czym uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Następnie wjechał z impetem na teren posesji niszcząc żywopłot i zatrzymał się na stercie gruzu, przed budynkiem mieszkalnym – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

Reklamy

– Funkcjonariusze na miejscu zastali trzech uczestników zdarzenia, którymi okazali się 33 -letni i 24-letni mieszkańcy gminy Nowodwór oraz 28-letniego mieszkańca gminy Adamów. Ostatni z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Od mężczyzny była wyraźnie wyczuwalna woń alkoholu i pobrano od niego krew do dalszych badań.

Jak wynikało z poczynionych ustaleń czwarty z uczestników uciekł z miejsca zdarzenia. Został on szybko ustalony i zatrzymany przez ryckich policjantów. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Nowodwór – dodaje asp. szt. Agnieszka Marchlak.

Reklamy

Wszyscy mężczyźni zostali poddani badaniu trzeźwości. 33-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, 24-latek miał ponad 3 promile, a 19-latek miał blisko promil alkoholu we krwi.

Żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem, w związku czym zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności oraz szczegółowy przebieg zdarzenia.

Zobacz też: 

Groźny wypadek w Miączynie-Kolonii [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


ZDJĘCIA:


źródło i fot. KPP w Rykach