15 czerwca 2024

Spotkania z komputerem i Internetem

Gminna Biblioteka Publiczna w Mirczu organizuje cykl spotkań dla dorosłych i seniorów, chcących okiełznać komputer i Internet, i zachęca do udziału w takich szkoleniach. Spotkania będą BEZPŁATNE, a prowadzone w nietypowej formie – na zasadzie luźnego spotkania.

Reklamy

Biblioteka ze swojej strony zapewnia: znakomitą atmosferę, ciasteczka i herbatę oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności. W trakcie spotkań można będzie uzyskać informacje o: podstawowej obsłudze komputera, programie WORD oraz przeglądarkach internetowych, o możliwościach jakie daje Internet, czyli komunikowaniu się z bliskimi, załatwianiu spraw urzędowych bez potrzeby wychodzenia z domu, robieniu zakupów a także znajdywaniu potrzebnych informacji i porad. Będzie można także poszukać zapomnianych filmów czy piosenek na specjalnym spotkaniu sentymentalnym.

Szkolenia będą przeprowadzane przez okres zimowy przynajmniej raz w tygodniu. Na pierwszym spotkaniu uzgodnione zostanie z uczestnikami najdogodniejsze rozwiązanie.

Reklamy

Zapisy przyjmowane będą do 7 października osobiście w bibliotece lub pod numerem telefonu 84 65 190 72. Spotkaniami będzie zajmował się młodszy bibliotekarz Damian Otkała. Zgłoszenia można także dokonać w dniu pierwszego spotkania, czyli 8 października w mireckiej bibliotece.

Zapraszamy do udziału!!!

Reklamy

***

GBP w Mirczu