15 lipca 2024

Strefa LEGO i scena muzyczna Egurrola Dance Studio w Lublinie

W weekend 12 – 13 września firma LEGO Polska zaprasza wszystkie dzieci na wielki, otwarty event do Strefy LEGO w centrum handlowym Galeria Olimp w Lublinie. Na fanów kreatywnego budowania czeka 5 stref: LEGO Ninjago, LEGO Elves, LEGO DUPLO, LEGO Video Games, a w sektorze LEGO Friends zostaną pokazane zestawy z nowej sub-linii LEGO Friends Pop Star. Stanie tam także scena muzyczna, na której odbędą się lekcje tańca we współpracy z Egurrola Dance Studio.

Reklamy

 

Od września do października, w każdy weekend, co tydzień w innym mieście: Warszawie, Lublinie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku, LEGO zaprasza małych i dużych fanów kreatywnego budowania, chłopców i dziewczynki, dzieci i ich rodziców do Strefy LEGO, gdzie przewidziano 5 tematycznych stref budowania: dla starszych strefę LEGO Friends, LEGO Elves, LEGO Ninjago, dla najmłodszych sektor LEGO DUPLO®, a dla miłośników wirtualnej rzeczywistości sektor LEGO Video Games. Gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.

Moc atrakcji czeka dzieci w strefie LEGO Friends, gdzie razem z przyjaciółkami z Heartlake będą mogły zostać prawdziwymi gwiazdami pop! Z okazji wprowadzenia na rynek sub-linii LEGO Friends Pop Star, we współpracy z Egurrola Dance Studio zostanie ustawiona scena, na której będą się odbywały lekcje tańca. Dzieci będą mogły także odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: przyjaźni, muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody, budując z klocków LEGO Friends. Na fanów będzie czekać również wystawa najnowszych modeli LEGO Friends i mini strefa gier, gdzie zostaną udostępnione tablety z aplikacją „LEGO Friends Art Maker”. Z kolei dzieci zainteresowane światem fantasy, magią i przygodami elfów, kreatywnie spędzą czas w krainie LEGO Elves. Zostaną im udostępnione stoły do zabawy klockami z tej serii oraz mini strefa gier i tablety z aplikacją „LEGO Elves – Unite the Magic”. Ponadto dzieci będą mogły zobaczyć wystawę najnowszych modeli z kolekcji LEGO Elves.

Reklamy

W strefie budowania Stefy LEGO Ninjago mali wojownicy będą mogli sprawdzić, czy są prawdziwymi ninja, wypełniając 5 misji, po ukończeniu których otrzymają dyplom ninja oraz upominek. Niczym nieograniczone budowanie modeli i odgrywanie scenek z bohaterami ze świata LEGO Ninjago umili chodząca postać Maxa z Klubu LEGO. Z kolei w mini strefie gier dzieci będą mogły pograć na tabletach w „LEGO Ninjago Tournament”.

Dla starszych dzieci zostanie udostępniona także strefa LEGO Video Games z konsolami PlayStation 4 i zainstalowanymi grami video LEGO m.in. LEGO Jurassic World. Natomiast najmłodsze dzieci w wieku od 1,5 roku życia będą zachwycone ogromnym „basenem” wypełnionym klockami LEGO DUPLO, licznymi stoliczki do zabawy, gdzie będą mogły układać swoje pierwsze budowle oraz ścianką foto z motorem 3D LEGO DUPLO, na który można wsiąść i zrobić sobie zdjęcie.

Reklamy

W Lublinie impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę, 12 i 13 września w godz. 11-19.00 w Centrum Handlowym Galeria Olimp, przy Al. Spółdzielczości Pracy 34.