Stylowy Zamość: Kobiece wieczory w styczniu

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza Panie na Kobiece wieczory. W styczniu na ekranach najnowsza komedia Piotra Wereśniaka „Wkręceni” z Piotrem Adamczykiem, Bartkiem Opanią oraz Pawłem Domagałą w rolach głównych. Kobiecy wieczór z filmem „Wkręceni” już 23 stycznia 2014 o godz. 18:30. Dla Pań mnóstwo upominków: vouchery do salonu urody i stylizacji paznokci oraz gabinetu odnowy biologicznej, zabieg satynowe dłonie oraz bony do restauracji.

Reklamy


WKRĘCENI

23.01.2014, godz. 18:30

Reklamy

Wkręceni” to opowieść o trójce przyjaciół ze Śląska. Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to produkcja, która kontynuuje tradycję starych, dobrych, polskich komedii – kpi z otaczającej nas rzeczywistości i przez śmiech daje nadzieję na lepsze jutro. Historia o tym, jak piękna jest Polska – zdjęcia do filmu kręcone były m.in. w malowniczym Zamościu – i jak przedsiębiorczy bywają Polacy w trudnych chwilach. O tym, że mimo kryzysu nie warto się załamywać i trzeba walczyć o swoje szczęście – tak, jak Franczesko, Fikoł oraz Szyja.

Bilety:14 zł