20 kwietnia 2024

Tragiczny finał poszukiwań

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 64-letniego mężczyzny. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina. Wczoraj zostało odnalezione ciało 64-latka.

64-latek z gminy Kłoczew zaginął 18 stycznia. Mężczyzna wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Natychmiast podjęta została akcja poszukiwawczą, w której policjantom pomagali strażacy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego oraz te, w których mógł przebywać.

– Wczoraj poszukiwania zaginionego przyniosły tragiczny finał – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z Policji w Rykach. – Ciało mężczyzny zostało znalezione w zbiorniku wodnym w Rykach. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 64-letni mieszkaniec gminy Ryki. W związku z tym pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny.

­

Na podstawie wstępnych oględzin nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale w zdarzeniu osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


źródło i fot. KPP Ryki / Policja Lubelska


Zobacz też:

Uderzyła w łosia. Zwierzę padło, auto poważnie zniszczone

Uderzyła w łosia. Zwierzę padło, auto poważnie zniszczone


Zerknij na Instagram →