19 lipca 2024

Tragiczny finał świątecznej libacji. Policja zatrzymała dwie osoby

Łukowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę i 16-latka w związku ze śmiercią 32-letniego mieszkańca gminy Wojcieszków. Policjanci wstępnie ustalili, że 32-latek uczestniczył w libacji alkoholowej, w której udział brały też inne osoby. W tym czasie pokrzywdzony mężczyzna mógł być pobity przez „kolegę od kieliszka”.

Reklamy


W świąteczną sobotę przed godziną 19.00 dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o tym, że w jednym z domów w miejscowości Wojcieszków mogą znajdować się zwłoki mężczyzny.

Policjanci którzy udali się we wskazane miejsce, w jednym z pomieszczeń domu znaleźli niedającego oznak życia 32-latka. Na jego ciele widoczne były obrażenia ciała. Mundurowi uznali, że do zgonu mężczyzny mogły przyczynić się inne osoby. Na miejsce tego zdarzenia została skierowana grupa dochodzeniowo – śledcza, która działała pod nadzorem prokuratora.

Reklamy

Policjanci wstępnie ustalili, że tego dnia pokrzywdzony 32-latek uczestniczył w libacji alkoholowej, w której udział brały też inne osoby. W tym czasie pokrzywdzony mężczyzna mógł być pobity przez „kolegę od kieliszka”.

Do sprawy tej policjanci został zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Wojcieszków, a następnego dnia zatrzymany został 16-latek. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą ustalali szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia, będą ustalali jaką rolę odegrali w nim zatrzymani. Dzisiaj obaj zatrzymani mężczyźni będą przesłuchiwani w prokuraturze i w sądzie.

Reklamyźródło: KPP Łuków