15 lipca 2024

Tragiczny pożar domu [ZDJĘCIA]

W tragicznym w skutkach pożarze domu ucierpieli mieszkający tam seniorzy. Niestety 84-latek zginął, a 77-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Reklamy

Do tragedii doszło w poniedziałek po godzinie 3.30 w jednej z miejscowości gminy Komarów – Osada.

– Zawiadamiający powiedział, że przybiegła do niego sąsiadka – mieszkanka domu, w którym doszło do pożaru i poprosiła o pomoc. Powiedziała również, że w domu został jej, mający problemy z poruszaniem się, mąż. Kiedy wybiegli na podwórze dom sąsiadki był już cały w płomieniach, nie było możliwości wejścia do środka. Zgłaszający natychmiast zadzwonił na numer alarmowy 112 – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska- Bubiło z zamojskiej Pollicji.

Reklamy

­

Parterowy dom wykonany był z drewna. Ogień strawił prawie cały budynek. W trakcie akcji gaśniczej, w jednym ze spalonych pomieszczeń strażacy odnaleźli ciało 84-letniego mężczyzny. Mieszkająca z nim 77-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Reklamy

Na miejscu pożaru czynności śledcze przeprowadzili policjanci, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora. Ustalane są wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


źródło i fot. Policja Lubelska / KMP Zamość


Zobacz też:

O psie, który chciał jechać autobusem

O psie, który chciał jechać autobusem


Zerknij na Instagram →