15 czerwca 2024

Tragiczny pożar drewnianego domu [ZDJECIA]

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego pożaru, do którego doszło w piątek nad ranem. Spaleniu uległ drewniany dom. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało mężczyzny.

Reklamy

O pożarze drewnianego domu w miejscowości Bedlno, w gminie Radzyń Podlaski służby ratunkowe zostały powiadomione w piątek rano, około godziny 4.30.

Wydobywający się z budynku dym zauważył mężczyzna jadący do pracy.

Reklamy

– Ze zgłoszenia wynikało, że wewnątrz objętego pożarem domu prawdopodobnie znajduje się dwóch braci. Jeden z nich opuścił dom jeszcze przed przyjazdem służb na miejsce zdarzenia.

W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w budynku strażacy odnaleźli ciało mężczyzny, 66-letniego mieszkańca posesji. Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze – informuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Reklamy

Policjanci wykonali na miejscu zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. obecny był również biegły z zakresu pożarnictwa.

Ciało 66-latka zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz też:

90-latek z powiatu hrubieszowskiego zjechał z drogi do lasu i uderzył w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


źródło i fot. KPP w Radzyniu Podlaskim