Uciekali przed policjantami, w aucie mieli marihuanę. Film z policyjnego pościgu

Na widok radiowozu kierowca audi ruszył do ucieczki. Na skrzyżowaniu w Lublinie stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował. Kierowca i pasażer wybiegli z auta i kontynuowali ucieczkę pieszo…

Reklamy

 

Do tych dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałek, po godzinie 17. Lubelscy policjanci w Konopnicy chcieli zatrzymać do kontroli jadące od strony Kraśnika audi. Kierowca jednak zaczął uciekać.

W trakcie ucieczki, wyprzedzając busa, wpadł do rowu, a wjeżdżając ponownie na ulicę otarł się o wyprzedzany pojazd. Uciekinier jechał z dużą prędkością i na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował.

Z audi wyskoczyło dwóch mężczyzn i dalszą ucieczkę kontynuowali pieszo. Obaj zostali zatrzymani – okazali się nimi mieszkańcy Lublina w wieku 22 lat.

W rozbitym aucie policjanci zdnaleźli ponad 3 kg marihuany o wartości 120 tys. zł.

Obaj 22-latkowie trafili po badaniach lekarskich do policyjnego aresztu. Będą odpowiadać za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, ucieczkę przed policyjną kontrolą oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

 

info, wideo, fot. KWP Lublin