Urodzinowy konkurs Portu Lotniczego Lublin

„Dzień na lotnisku” – pod taką nazwą Port Lotniczy Lublin przygotował konkurs z okazji swoich trzecich urodzin. Na uczestników czeka bardzo oryginalna nagroda. Zwycięzcy przez jeden dzień będą mogli towarzyszyć pracownikom lotniska podczas ich codziennych obowiązków.

Reklamy


Laureaci zgłębią tajniki pracy na jednym ze stanowisk: koordynator ruchu naziemnego („follow-me”), dyżurny operacyjny, pracownik Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz agent ds. obsługi pasażerskiej. Zwycięzcy będą mieli zatem niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć Port Lotniczy Lublin od kuchni.

Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy interesująco opisać lub przedstawić graficznie wydarzenie, które miało miejsce w Porcie Lotniczym Lublin w ciągu trzech lat od powstania lotniska i najbardziej utkwiło uczestnikom konkursu w pamięci.

Praca konkursowa opracowana w formie tekstowej (bez grafiki) powinna mieścić się na połowie strony formatu A4, (rozmiar czcionki – 12, rodzaj  czcionki – „Times New Roman”).

Praca konkursowa w formie graficznej (zdjęcie, kolaż zdjęć, projekt, rysunek), wraz z ewentualnym tekstem, powinna mieścić się na jednej stronie formatu A4 (rozmiar czcionki – 12, rodzaj  czcionki – „Times New Roman”). Praca konkursowa w formie graficznej powinna zawierać tytuł, tj. wskazywać jakie wydarzenie ilustruje. Dodatkowo, może zawierać tekst szerzej opisujący wydarzenie. Prace konkursowe powinny być przygotowane w formie zamkniętej. (pdf, tif, jpg,png)

– Nasze trzecie urodziny chcemy świętować razem z mieszkańcami województwa lubelskiego. Dlatego postanowiliśmy pokazać im, jak wygląda typowy dzień pracy na lotnisku. To wyjątkowa okazja, aby przez jeden dzień znaleźć się po drugiej stronie i odwiedzić miejsca, które na co dzień są niedostępne dla pasażerów – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Laureatom, na lotnisku, przez cały dzień będzie towarzyszył fotograf, który przygotuje specjalną fotorelację.   Zwycięzcy otrzymają  zdjęcia w prezencie.

Odpowiedzi można przesyłać do 31 grudnia 2015 r. do godziny 16:00 na adres e-mail: konkurs@airport.lublin.pl, w treści wpisując imię, nazwisko, numer telefonu, a w tytule: „Konkurs urodzinowy”.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.airport.lublin.pl.