Uwaga kierowcy! Protesty rolnicze w Chełmie

Jutro przed południem na terenie Chełma rozpocznie się protest środowisk rolniczych. W tym czasie ruch samochodów ciężarowych zostanie całkowicie wstrzymany. Samochody osobowe będą kierowane na objazdy.

Reklamy

Jutro o godzinie 11.00 na terenie Chełma rozpocznie się protest środowisk rolniczych. Zgromadzenie zostało zgłoszone przez organizatorów i uzyskało zgodę Urzędu Miasta Chełm. Planowane jest do dnia 19 stycznia 2023 roku do godziny 11:00.

– Na czas protestu całkowicie zablokowana zostanie ulica Rejowiecka na odcinku od Ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ulicą Szpitalną. Na pozostałym odcinku będzie odbywał się ruch lokalny – informuje  z chełmskiej Policji. – Całkowicie wstrzymany zostanie ruch samochodów ciężarowych na odcinku drogi krajowej numer 12 przebiegającej przez Chełm. Samochody osobowe kierowane będą na ulicę Lubelską. Utrudnienia w ruchu mogą wystąpią również na innych drogach dojazdowych prowadzących do Chełma oraz głównych ulicach miasta.

Reklamy

­

Kierowców samochodów ciężarowych udających się do Ukrainy bądź też wyjeżdżających z Ukrainy prosimy o kierowanie się na inne przejścia graniczne – dodaje kom. Ewa Czyż. – Przez cały czas protestu będziemy czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących. Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w tym czasie oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Przygotowując się do podróży powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu.


źródło i fot. KMP Chełm / Policja Lubelska


Zobacz też:

Wypadek w Łykoszynie. Do szpitala trafiła mieszkanka gminy Horodło i 4 inne osoby, w tym dwoje dzieci [ZDJĘCIA]

Wypadek w Łykoszynie. Do szpitala trafiła mieszkanka gminy Horodło i 4 inne osoby, w tym dwoje dzieci [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →