22 lutego 2024

W Chełmie odbędzie się I Ogólnopolski Festiwal Bardów „Ballada o…”

Fundacja Wspierania Kultury „Na Styku” działając przy wsparciu finansowym Miasta Chełm zaprasza na: I Ogólnopolski Festiwal Bardów „Ballada o …” oraz konkurs piosenki o laur „Kredowej Nuty”.

Reklamy

Impreza odbędzie się w dniu 19 października 2013 roku w „Galerii Atelier” przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie.

W dwóch wieczorno-nocnych recitalach wystąpią dla chełmskiej publiczności bardowie „co się zowie”. Na razie jeszcze nie zdradzamy nazwisk – powiemy tylko tyle, że obydwaj z gitarą w zasadzie się nie rozstają i obaj wydali właśnie nowe płyty.

Reklamy

Szczegóły wydarzenia pojawią się na plakatach i w mediach za kilkanaście dni, a tymczasem ogłaszamy, że w ramach Festiwalu odbędzie  się również konkurs piosenki o laur „Kredowej Nuty”.

Regulamin konkursu prześlemy zainteresowanym po wysłaniu e-maila na adres: „festiwalballadao@wp.pl” w temacie listu wpisując słowo: „Ballada”.

Zapraszamy zarówno do udziału w konkursie jak i do posłuchania bardowskich opowieści. Jako, że impreza planowana jest na kilka godzin, zadbaliśmy również o coś dla ciała. Już dziś warto w swoim kalendarzu zarezerwować datę 19 października właśnie na to wydarzenie.