13 kwietnia 2024

Hrubieszów: Porady prawne za darmo

Mieszkańcy Hrubieszowa i okolic, którzy nie radzą sobie w gąszczu spraw administracyjnych i urzędowych, mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich.

Eksperci będą do ich dyspozycji w punkcie, który mieści się w Urzędzie Miasta przy ul. majora Hanryka Dobrzańskiego „Hubala”, 22 i 29 października między 15.30 a 19, ale by zostać przyjętym lepiej się wcześniej umówić na wizytę. Można to zrobić telefonicznie pod numerem: 81 710 46 30.

Doradcy służą pomocą w sprawach rodzinnych, majątkowych, ubezpieczeniowych – zarówno cywilnych jak i karnych. Po poradę może się zgłosić każdy, bez względu na wiek, wykształcenie czy status majątkowy. Wszystkie porady są bezpłatne.

Działalność Punktu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego to wspólna inicjatywa Polskiej Fundacji Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z Lublina i hrubieszowskiego samorządu. Miasto nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Ma jedynie zapewnić miejsce, w którym doradcy mogą przyjmować zainteresowanych.


Info: ias24.eu