24 lipca 2024

Wepchnął do bagażnika byłą dziewczynę i wywiózł [ZDJĘCIA]

Zarzut pozbawienia wolności 34-letniej kobiety usłyszało dwóch mężczyzn z powiatu chełmskiego. 28-latek wspólnie ze swoim kolegą siłą wepchnął do bagażnika swoją byłą partnerkę i wywiózł autem.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek. Chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uprowadzeniu 34-letniej mieszkanki powiatu chełmskiego. Wynikało z niego, że gdy kobieta nawiązała kontakt telefoniczny ze swoim obecnym partnerem, ale nagle połączenie zostało przerwane.

– Do poszukiwań 34-latki przystąpili chełmscy policjanci wspólnie z kryminalnymi Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Wszystko wskazywało na to, że kobietę pozbawił wolności jej były partner. Mundurowi ustalili miejsce pobytu byłego chłopaka oraz poszukiwanej kobiety.

Reklamy

28-latek został zatrzymany. Jak się okazało, wspólnie ze swoim kolegą siłą wepchnęli 34-latkę do bagażnika, a następnie odjechali. Drugi ze sprawców, 35-latek również został zatrzymany.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną – informuje sierż. szt. Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej Policji.

Reklamy

Za przestępstwo pozbawienia wolności grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też:

Wypadek w Jarosławcu na DK-74. 79-latek wjechał w barierę energochłonną. Zmarł w szpitalu

Zerknij na Instagram →


źródło i fot. KMP w Chełmie