22 czerwca 2024

Werbkowice: IV Spotkanie Kabaretowe za nami

W niedzielę 3 lutego 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyło się już czwarte Spotkanie Kabaretowe, tym razem pod hasłem „Jadę PKSem Kielce-Werbkowice”.

Reklamy

W tym roku publiczność miała okazję przejechać się za jedyne 10 złotych PKSem na trasie Kielce – Werbkowice wspólnie z Kabaretem z Konopi w składzie: Krzysztof Kubalski, Norbert Orłowicz, Radosław Kielich.

Na pierwszym przystanku czekających pasażerów rozśmieszał nasz rodzimy Kabaret Szara Eminencja opowiadając o siejących postrach nawet wśród gangsterów ustawach śmieciowych czy też szumach na antenie.

Reklamy

 

Autobus wprawdzie przyjechał na czas, ale jak to z autobusami bywa, nie obyło się bez pewnych usterek technicznych;), które jednak w żaden sposób nie wyprowadziły chłopaków z Kielc z rytmu jazdy.

Wiele śmiechu dostarczyły podróżującym znane już skecze, jak Armia zawodowa, ZUS czy Dzieci, a już totalnie na łopatki rozłożyły nowe, podczas których poznano inne znaczenie słowa internet, nietypowy sposób mierzenia ciśnienia czy usłyszano bajkę w wykonaniu hardcorowego koksa.

ReklamyWięcej na temat Kabaretu z Konopi na:

http://www.kabaretzkonopi.pl/

https://www.facebook.com/kabaretzkonopi

 

Zachęcamy też do obejrzenia ich teledysku pt. „Jadę PKSem” 😉http://www.youtube.com/watch?v=FK_uqgQ4tH8


Tekst: GOK Werbkowice

Wywiad i foto: m sz

Poniżej wywiady z kabaretem Szara Eminencja i Kabaretem z Konopi.