Wjechał na czerwonym. Po zderzeniu dachował

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Piaskową. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Honda i Opel. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Hondą wjechał na skrzyżowanie mając światło czerwone.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj o godzinie 10:13 na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Piaskową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Honda poruszał się ul. Kunickiego, od ul. Krańcowej w kierunku ul. Nowy Świat.

Wjeżdżając na skrzyżowanie z ul. Piaskową nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i kiedy sygnalizator wskazywał kolor czerwony, wjechał na skrzyżowanie.

Kierująca oplem, poruszając się ul. Piaskową w kierunku ul. Nowy Świat uderzyła w prawy tylni bok hondy, która następnie dachowała. Kierowca z hondy został przewieziony do jednego z lubelskich szpitali. Jak ustali policjanci, obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Policjanci z ruchu drogowego wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.źródło, wideo, fot. KWP Lublin