6 grudnia 2023

Wypadek w oku kamery. Kierowca zasłabł i wjechał w 36-letnią kobietę

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Krańcową w Lublinie. Kierujący toyotą mężczyzna najprawdopodobniej w wyniku zasłabnięcia stracił panowanie nad samochodem. Toyota przejechała przez skrzyżowanie i wjechała na chodnik. Została potrącona 36-letnia kobieta, która oczekiwała na przejście dla pieszych.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło w środę  około godz. 10: 00 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Krańcową w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu osoby pieszej. Z informacji wynikało także, że mężczyzna kierujący samochodem osobowym  wypadł z drogi.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący toyotą,  jechał od strony Męczenników Majdanka.  Prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia wjeżdżając na skrzyżowanie stracił panowanie nad pojazdem. Toyta wjechała na chodnik po drugiej stronie ulicy. Tam stała kobieta z dzieckiem. Auto potrąciło pieszą i zatrzymało się kilkanaście metrów dalej, pomiędzy innymi samochodami.

Reklamy

 

 

źródło, wideo, fot. KWP Lublin