Wypadek zarejestrowany przez kamerę. 81-letni sprawca z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Zakręciu, w powiecie krasnostawskim. Samochód osobowy zderzył się z jadącym krajową 17–tką Oplem Vivaro. Z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala trafił 81-letni sprawca wypadku.

Reklamy

 

Do wypadku doszło wczoraj w południe w miejscowości Zakręcie na krajowej 17-tce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Ka, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z prawej strony pojazdowi Opel Vivaro, którym kierował 31 – letni mieszkaniec gm. Telatyn.

W konsekwencji wypadku trzy osoby trafiły do miejscowego szpitala. 81 – letni mieszkaniec Krasnegostawu doznał ciężkich obrażeń ciała. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu z miejscowej stacji paliw.

Reklamy

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz jazda z nadmierną prędkością to główne przyczyny zdarzeń drogowych na terenie naszego powiatu. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów, rozwagę i ostrożność. 

 

 

źródło, wideo, fot. KPP Krasnystaw