22 maja 2024

Zakrwawiona kobieta w aucie. Tymczasowy areszt za zabójstwo żony

Nawet dożywocie grozi 39-latkowi, który został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa swojej żony. Kobieta została zaatakowana, kiedy wracała do domu samochodem. Niestety, obrażenia jakie odniosła, okazały się śmiertelne.

W piątek przed godziną 23, łukowscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w samochodzie stojącym w jednej z miejscowości w gminie Trzebieszów, znajduje się zakrwawiona kobieta. Na miejscu mundurowi zastali załogę karetki pogotowia, której niestety nie udało się uratować życia znajdującej się w aucie 32-letniej kobiety.

Łukowscy kryminalni, pod nadzorem prokuratorem zabezpieczyli ślady. Ze wstępnych oględzin wynikało, że do zgonu 32-latki przyczyniła się inna osoba.

Kilkadziesiąt minut później, w jednym z domów na terenie sąsiedniego powiatu, zatrzymano 39-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa swojej żony.

– Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Dzisiaj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy – informuje oficer prasowy łukowskiej komendy aspirant sztabowy Marcin Józwik. – Teraz co najmniej najbliższe trzy miesiące 39-latek spędzi w areszcie tymczasowym.

Mężczyźnie grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

­

(info i fot. KPP Łuków)


Zobacz też:

Tragiczne zderzenie mercedesa z busem na DK-12 (ZDJĘCIA)

Tragiczne zderzenie mercedesa z busem na DK-12 (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie