Zamojskie Lato Teatralne – spektakl dla dzieci – ZDJĘCIA

W Zamościu rozpoczęło się 46. Zamojskie Lato Teatralne! Było wspaniale. Zamojska publiczność nie zawiodła. Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejny spektakl, tym razem dla najmłodszych widzów (od lat 4).

Reklamy

„Ach, jak cudowna jest Panama” – Teatr Guliwer z Warszawy

23 czerwca, Rynek Wielki, godzina 18:00, bilet 8 zł (do nabycia w ZDK, online na www.biletyna.pl i godzinę przed spektaklem w namiocie organizacyjnym).

Czego można chcieć, gdy ma się już wszystko czego dusza zapragnie? Gdy żyje się w dolince nad rzeczką, w przytulnym domku z kominem i ma się przyjaciela. Gdy jest się silnym. Gdy nie trzeba się bać. A co, jeśli nagle dusza zapragnie czegoś, czego oczy jeszcze nie widziały. Na przykład miejsca pachnącego bananami?

„Ach, jak cudowna jest Panama” to spektakl na podstawie książki autorstwa Janoscha, którego główni bohaterowie Miś i Tygrysek, wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego domu. Zainspirowani napisem „Panama” ze skrzynki wyłowionej z rzeczki, decydują się na wspólną wyprawę po szczęście. Czy wymarzoną Panamą okaże się miejsce pachnące bananami? A może Panama jest po prostu tam, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie?


(fot. Bartek Warzecha / ZDK)


Zobacz też:

Już 20 czerwca początek Zamojskiego Lata Teatralnego

Już 20 czerwca początek Zamojskiego Lata Teatralnego


LubieHrubie na Instagramie