23 maja 2024

Zamość: Kobiece Wieczory w Stylowym w styczniu

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkie Panie na KOBIECE WIECZORY z wyjątkowymi filmami i niespodziankami.

Pierwsze spotkanie w Nowym Roku już 10 stycznia, a na ekranie „Bejbi blues” – odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Na kolejnym wieczorze – 24 stycznia – znakomity thriller „Sęp” w rewelacyjnej obsadzie. Przed seansami niespodzianki i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Bilety: 14 zł

 

Sponsorzy: Mary Kay, Smak Story: Restauracja&Caffe Club, Avon

 

PROGRAM PROJEKCJI:

 

10.01.2013 /czwartek/, godz. 18:30 – BEJBI BLUES

24.01.2013 /czwartek/, godz. 18:30 – SĘP

 

 

BEJBI BLUES

Film przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba. Natalia nie jest pewna, czy kocha Kubę, a Kuba nie wie, czy kocha Natalię. Jednak dziewczyna chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania…

 

SĘP

W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?