15 lipca 2024

Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2009 roku powstała Szkoła Języków Obcych Agencji Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. oferując kompleksowe usługi szkoleniowe z zakresu języków obcych.

***

Reklamy

Szkoła Języków Obcych Agencji Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. w zakresie metodyki dostosowuje odpowiednie metody do wieku, poziomu wiedzy i zakresu nauczanego materiału. Na kursach duże zastosowanie znajduje metoda wzbogacona elementami podejścia komunikacyjnego. Jeżeli chodzi o naukę dzieci lektorzy stosują gry oraz zabawy w celu zainteresowania dziecka językiem obcym.

Reklamy

Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z nauki języka angielskiego metodą SITA.

W trakcie zajęć korzystamy również z filmów i literatury obcojęzycznej. W czasie trwania kursu wprowadzamy także elementy interkulturowe – a więc rozwijamy wrażliwość, zrozumienie i szacunek dla odrębności i tożsamości kulturowej i historycznej krajów, których języka uczymy.

Korzystamy wyłącznie z podręczników renomowanych firm (Oxford, Cambridge, Longan, Klett, Langenscheidt, Cle International, Hachette, Hatior-Didier). Więcej na stronie www.arl.lublin.pl »

Informacje i zapisy:
Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.
Filia w Hrubieszowie
ul. 3 Maja 10
22-500 Hrubieszów
tel./fax 084 696 46 67
e-mail: hrubieszow@arl.lublin.pl

ZAPRASZAMY !!!

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009