23 maja 2024

Zatrzymali poszukiwanego i zabezpieczyli narkotyki

Policjanci z komisariatu w Rejowcu zatrzymali 26-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary prawie 4 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. W mieszkaniu, w którym przebywał znaleźli i zabezpieczyli narkotyki, dowód osobisty należący do innej osoby oraz pochodzącą z kradzieży kamerę przemysłową.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu realizując posiadane informacje zatrzymali w piątek w jednym z mieszkań w Rejowcu Fabrycznym 26- letniego mężczyznę. Był on poszukiwany listem gończym do odbycia kary prawie 4 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Głównie włamania i kradzieże.

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania znaleźli marihuanę w ilości ponad 20 gramów podzieloną na porcje, wagę elektroniczną, fajkę wodną, dowód osobisty należący do innej osoby oraz kamerę przemysłową pochodzącą z kradzieży systemu monitoringu. Narkotyki oraz pozostałe przedmioty zostały zabezpieczone.

Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. 26- latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie wykonywane z nim były dalsze czynności procesowe. Niebawem trafi do więzienia.

 

źródło: KMP Chełm (E.C.)