22 czerwca 2024

Zderzenie dwóch busów i cysterny. Trzy osoby ranne

Kierowca mercedesa sprintera, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką, a następnie czołowo z innym busem. Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby.

Reklamy

Do wypadku doszło w czwartek, około godziny 4:15, na drodze krajowej numer 19, w miejscowości Paszki Małe, w gminie Radzyń Podlaski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Man wraz z naczepą typu cysterna, a następnie zderzył się czołowo z busem marki Renault Master.

Reklamy

Ciężarówką kierował 50-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, który nie odniósł obrażeń. Kierowcą renault był 29-letni mieszkaniec Warszawy, z którym podróżował 25-letni pasażer. Trafili oni wraz z kierowcą mercedesa do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku była przez kilka godzin całkowicie zablokowana, a ruch pojazdów odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Reklamy

­

fot. Policja Lubelska