21 maja 2024

Zespół 4Dreamers na plaży w Galerii Twierdza

4Dreamers to czterech super chłopaków, którzy zrobili mega zamieszenie na polskim rynku muzycznym! Przy okazji premiery debiutanckiej płyty „4Dreamers” (Universal Music Polska), zespół spotka się z fanami 29 lipca w Centrum Handlowym Galeria Twierdza w Zamościu.

 

Debiutancka płyta zespołu odkrywa niesamowity talent i miłość do muzyki. Poznali się na nagraniach The Voice Kids, połączyli wspólne siły i już zdążyli zawładnąć sercami dziewcząt… Dzięki przyjaźni stworzyli wspaniałe, melodyjne piosenki i spełniają swoje największe marzenia. Śpiewają o miłości i swoim świecie. To muzyka ich połączyła.

Działają w zawrotnym tempie, ich popularność na portalach social media rośnie a debiutancki teledysk osiągnął kilka milionów wyświetleń w niespełna tydzień od premiery. Liczba fanów z każdym dniem przybywa. O sekretach chłopaków można mówić godzinami, bo wszyscy są wyjątkowi i utalentowani, ale też wiele ich różni – każdy jest oryginalny i charakteryzuje się niezwykłą osobowością.

Poznajcie: Tomka zwanego Tomaszem lub Johnym Bravo – rzecz jasna nie tylko z powodu fryzury…, Kubę – zwanego Szmajką lub Szmajdzińskim – nie pytajcie dlaczego…, Mateusza – zwanego Matim lub Tadeuszem i Maksa czyli Maksia, Maksona. Może i Wy odkryjecie ich największe tajemnice w debiutanckim krążku.

Organizatorem wydarzenia jest EMPIK i Universal Music Polska.

 

źródło, grafika: GTZ