3. miejsce szczypiornistów Trójki w rejonowej Gimnazjadzie SZS

25 marca w Zamościu odbył się rejonowy turniej Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce ręcznej chłopców. Reprezentująca powiat hrubieszowski drużyna szczypiornistów Trójki zajęła w zawodach 3. miejsce.

Reklamy


Rejonowa Gimnazjada SZS

w piłce ręcznej chłopców

Zamość 25.03.2015

 

Gr. A

1. G. 2 Tomaszów                                                      

2. G. 5 Zamość                                                           

3. G. 3 Hrubieszów                                                     

 

Gr. B

4. G. Żdanów        p. Zamość

5. G. Gorzków      p. Krasnystaw

6. G. 6 Zamość

 

Wyniki gier:

G.2 Tomaszów         – G.5 Zamość            9 : 14

G. Żdanów                – G. Gorzków          14 : 5

G.5 Zamość              – G.3 Hrubieszów     8 : 8

G. Gorzków              – G.6 Zamość           12 : 11

G.2 Tomaszów        – G.3 Hrubieszów      7 : 10

G. Zdanów               – G.6 Zamość            12 : 10

 

Gr. A                                                                     

1. G. 5 Zamość           3pkt. 22-17

2. G. 3 Hrubieszów    3pkt. 18-15

3. G. 2 Tomaszów      0pkt. 16-24

 

Gr. B

1. G. Żdanów             4 pkt. 26-15

2. G. Gorzków           2 pkt. 17-25

3. G. 6 Zamość           0 pkt. 21-24

 

Mecz o III miejsce:

G.3 Hrubieszów     – G. Gorzków          12 : 3

 

Mecz o I miejsce:

G.5 Zamość            – G. Żdanów            7 : 12

 

Tabela końcowa  

1. Gim. Żdanów               op. Zielonka Michał

2. Gim. 5 Zamość             op. Morawski Damian

3. Gim. 3 Hrubieszów     op. Wojciechowski Kamil

4. Gim. Gorzków             op. Karauda Zbigniew

5-6. Gim. 6 Zamość             op. Puzia Wiesław

5-6. Gim. 2 Tomaszów       op. Jaremko Artur

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady wywalczyła drużyna Gim. w Żdanowie.

 

Skład drużyny ZSM nr 3 w Hrubieszowie:

Rodziewicz Kacper

Frankiewicz Kamil

Chachler Hubert

Zalewski Jakub

Chachler Bartek

Kasztelan Przemysław

Smerdel Bartosz

Warecki Kamil

Fijołek Patryk

Gardyński Albert

Kaspruk Kacper

Czarnecki Szymon

Kraszkiewicz Przemysław

Burdzy Konrad

Orzechowski Miłosz

Wal Oskar

Opiekun – Kamil Wojciechowski