Chłopcy z Gimnazjum nr 3 Mistrzami Powiatu w piłce nożnej

W dniu 17.10.2014r. na boisku Orlika przy Zespole Szkół w Werbkowicach odbyła się Gimnazajada SZS w piłce nożnej chłopców. Turniej wygrali i do zawodów rejonowych awansowali chłopcy z hrubieszowskiej „Trójki”.

Reklamy

 

POWIATOWA GIMNAZJADA CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ

WERBKOWICE 17.10.2014r. „ORLIK”

 

 

W turnieju uczestniczyło siedem szkół:

 

1. ZS Werbkowice – op. Jarosław Kaczoruk

2. Gimnazjum Mircze – op. Robert Majdanik

3. Gimnazjum Kozodawy – op.

4. Zespół Szkół Miejskich Nr3 w Hrubieszowie – op. Kamil Wojciechowski

5. Zespół Szkół Miejskich Nr2 w Hrubieszowie – op.

6. Zespół Szkół Miejskich Nr1 w Hrubieszowie – op. Irena Tracz

7. Zespół Szkół Nr2 ,,Staszic’’ Hrubieszów op. Andrzej Pochylczuk

 

Grupa A

ZS Gimnazjum Werbkowice

Gimnazjum Kozodawy

Gimnazjum Mircze

 

Grupa B

ZSM nr 3 Hrubieszów

ZSM nr 2 Hrubieszów

ZSM nr 1 Hrubieszów

ZS nr 2 ,,Staszic Hrubieszów

 

Wyniki gier w grupach:

 

Grupa A

1-2 Gimnazjum Werbkowice –Gimnazjum Kozodawy 5:0

3-1 Gimnazjum Mircze – Gimnazjum Werbkowice      2:1

2-3 Gimnazjum Kozodawy – Gimnazjum Mircze         0:7

 

I miejsce Gimnazjum Mircze          6pkt

II miejsce Gimnazjum Werbkowice 3pkt

III miejsce Gimnazjum Kozodawy   0pkt

 

Grupa B

4-5 ZSM Nr 3 Hrubieszów – ZSM Nr 2 Hrubieszów  2:0

6-7 ZSM Nr 1 Hrubieszów – ZS Nr 2 ,, Staszic’’        4:0

4-6 ZSM Nr 3 Hrubieszów – ZS Nr 1 Hrubieszów      3:0

5-6 ZSM Nr 2 Hrubieszów –  ZSM Nr 1 Hrubieszów  0:1

5-7 ZSM Nr 2 Hrubieszów – ZS Nr 2 ,,Staszic’’         2:2

4-7 ZSM Nr 3 Hrubieszów – ZS Nr 2 ,, Staszic’’        6:0

 

I miejsce Zespół Szkół Nr3 Hrubieszów                    9pkt

II miejsce Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów                  6pkt

III miejsce Zespół Szkół Miejskich Nr2 Hrubieszów 1pkt

IV miejsce Zespół Szkół Nr 2 ,,Staszic’’                    1pkt

                       

Półfinały:

Gimnazjum Mircze – Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów           1:2

Gimnazjum Werbkowice – Zespół Szkół Nr 3 Hrubieszów  0:4

 

Finał

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 – Zespół Szkół Miejskich Nr1 5:0

 

Klasyfikacja końcowa:

Mistrz Powiatu: Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Hrubieszów

II miejsce Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów

III miejsce ZS-Gimnazjum Werbkowice

IV miejsce Gimnazjum Mircze

V miejsce Zespół Szkół Miejskich Nr 2 Hrubieszów

VI miejsce Zespół Szkół Nr2 ,,Staszic’’ Hrubieszów

VII miejsce Gimnazjum Kozodawy

 

42 gole padło w Mistrzostwach, z czego aż 10 strzelił Kamil Warecki  z Trójki.

 

Składy drużyn:

 

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Hrubieszowie

Krawczuk Kacper
Tarnowski Mateusz
Pakuła Patryk
Borusiewicz Mateusz
Zybura Cezary
Hawro Mikołaj
Gura Jan
Szymański Adrian
Litwin Igor
Steć Jakub
Opiekun – Irena Tracz

 

Gminne Gimnazjum w Kozodawach

Ostrowski Tomasz
Sawicki Jakub
Koszałka Mateusz
Zdunek Krystian
Ostasz Patryk
Guz Dominik
Gałan Konrad
Błoński Daniel
Hojda Jakub
Krochmal Krystian
Opiekun – Robert Kryszczuk

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

Laskowski Dawid
Bańka Kamil
Lebiedowicz Tomasz
Wierzbicki Marek
Wrona Hubert
Czerwieniec Patryk
Łoś Sylwester
Caboń Krystian
Mil Sebastian
Chimieniec Dawid
Łyszczyk Jakub
Pochylczuk Marcin
Opiekun – Ewelina Winiarska

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

Rodziewicz Kacper
Frankiewicz Kamil
Warenica Maciej
Chachler Hubert
Zalewski Jakub
Chachler Bartek
Krochmal Mateusz
Smerdel Bartosz
Warecki Kamil
Fijołek Patryk
Gardyński Albert
Kaspruk Kacper
Opiekun – Kamil Wojciechowski

 

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Janicki Bartłomiej
Mazurek Piotr
Tomaszczuk Bartek
Gura Kacper
Dudek Adrian
Izmajłowski Łukasz
Bieniak Kamil
Guluk Wojciech
Hossin Dominik
Pietrusiewicz Filip
Kudrel Szymon
Sitarz Piotr
Opiekun – Andrzej Pochylczuk

 

 

Organizacja i przeprowadzenie: PSZS – Bartłomiej Sadowski

Sędziowie: Mirosław Szuper, Andrzej Pochylczuk, Bartłomiej Sadowski.