Dobry występ Łukasza Kowalczuka w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kadetów

15 września w Kocudzy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów, w którym dobrze spisał się hrubieszowski tenisista stołowy Łukasz Kowalczuk zajmując miejsce 9-12.

Reklamy

Jego siostra Weronika Kowalczuk przegrała oba mecze, ale jest ona jeszcze młodziczką.

 

I WTK KADETÓW – KOCUDZA 15.09.2012 R.

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETÓW
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Włoszek Sylwester 07.99 KTS Optima Lublin 60
2. Baranowski Mateusz 01.00 MKS Lewart Lubartów 57
3. Wąsik Mateusz 05.99 UPKS Arka Ryki 54
4. Żuk Arkadiusz 08.99 MKS Lewart Lubartów 52
5. Walaszek Przemysław 05.00 UKS Bobry Bobrowniki 50
6. Kowalczyk Bartosz 05.02 MKS Lewart Lubartów 48
7. Podkoń Mateusz 02.98 KSG Kłos Chełm 46
8. Kowalski Szymon 05.99 ULKS Dzierzkowice 44
9. Warpas Błażej 07.01 KTS Optima Lublin 40
10. Seroka Szymon 11.01 UPKS Dawid Tarnogród 40
11. Kowal Damian 01.98 UPKS Dawid Tarnogród 40
12. Kowalczuk Łukasz 02.98 UKS Ogólniak Hrubieszów 40
13. Wachnik Przemysław 04.98 UKS Dynamo Gozd 33
14. Stachyra Adrian 04.98 MKS Lewart Lubartów 33
15. Grabowski Jakub 02.99 KTS Optima Lublin 33
16. Czapla Eryk 08.99 LUKS Fala Piotrawin 33
17. Ochnik Jakub 02.01 UKS Dynamo Gózd 24
18. Drzewiecki Łukasz 10.01 MKS Lewart Lubartów 24
19. Grabczak Kacper 09.98 LKS Piaskovia Piaski 24
20. Krasucki Maciej 05.98 LUKS Kłos Wola Skromowska 24
21. Bajuk Michał 03.98 UKS MOSiR Włodawa 24
22. Bajko Kamil 08.99 MLKS Włodawianka Włodawa 24
23. Białek Tomasz 08.98 UKS Dynamo Gozd 24
24. Kadłubowski Jakub 04.98 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 24
25. Ochnik Dominik 04.98 UKS Dynamo Gozd 13
26. Szczeklik Marcel 03.98 UKS Żaczek Fajsławice 13
27. Samborski Maciej 06.98 LKS Piaskovia Piaski 13
28. Kapusta Jakub 06.99 UKS Legion Grabów Szlachecki 13
29. Obszański Paweł 11.00 UPKS Dawid Tarnogród 13
30. Małek Radoslaw 09.00 UKS Spartakus Dzwola 13
31. Błaszczyk Rafał 10.00 LUKS Stróża 13
32. Woźniak Kacper 04.00 LUKS Fala Piotrawin 13
33. Pawłowski Michał 08.01 UKS MOSiR Włodawa 8
34. Filipek Szymon 08.00 UPKS Arka Ryki 8
35. Hamziuk Kamil 08.00 MLKS Włodawianka Włodawa 8
36. Nowosadowski Karol 12.01 TUKS Sokół – Mechanik Tomaszów Lubelski 8
37. Podkoń Piotr 04.01 KSG Kłos Chełm 8
38. Buryta Bartłomiej 04.01 UKS Spartakus Dzwola 8
39. Kulik Bartłomiej 02.01 UPKS Arka Ryki 8
40. Filipek Jakub 02.00 UPKS Arka Ryki 8
41. Banach Wiktor 10.99 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 8
42. Stefaniak Jakub 01.98 UKS Żaczek Fajsławice 8
43. Wójcik Jakub 04.98 UKS Niemce 8
44. Dyśko Tomasz 06.98 UKS MOSiR Włodawa 8
45. Przybysławski Bartosz 08.98 MLKS Włodawianka Włodawa 8
46. Połowski Marcin 10.99 UKS Bobry Bobrowniki 8
47. Kozłowski Daniel 07.99 LUKS Stróża 8
48. Koch Piotr 05.98 UKS MOSiR Włodawa 8
49. Lenart Bartosz 01.98 LUKS Stróża 7
50. Kępa Mateusz 09.98 UKS Bobry Bobrowniki 7
51. Trajer Norbert 12.99 UKS Bobry Bobrowniki 7
52. Waga Jakub 09.98 UKS Niemce 7
53. Ćwikła Kacper 04.98 KSG Kłos Chełm 7
54. Mroczkowski Daniel 02.99 TUKS Sokół-Mech. Tomaszów Lubelski 7
55. Niezgoda Daniel 09.00 ULKS Dzierzkowice 7
56. Papierz Bogdan 05.00 UKS Spartakus Dzwola 7
57. Szczerbacz Rafał 04.99 KSG Kłos Chełm 7
58. Godzisz Adam 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
59. Doroszuk Wiktor 10.98 MLKS Włodawianka Włodawa 7
60. Godzisz Piotr 04.01 MUKS Roztocze Szczebrzeszyn 7
61. Gajewski Mateusz 08.00 TUKS Sokół – Mechanik Tomaszów Lubelski 7
62. Biały Jakub 03.01 ULKS Dzierzkowice 7
63. Biszczanik Rafał 08.01 TUKS Sokół – Mechanik Tomaszów Lubelski 7

 

KLASYFIKACJA GENERALNA KADETEK
Klasyfikacja uwzględnia wyniki ze wszystkich dotychczas rozegranych turniejów

Miejs. Nazwisko i Imię Data Klub Punkty
1. Herzog Aleksandra 01.98 SKTS Dwójka Kraśnik 60
2. Gajaszek Alicja 06.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 57
3. Grot Justyna 08.98 UKS Panda Liśnik Duży 54
4. Rawska Dominika 12.98 UKS Spartakus Dzwola 52
5. Żukowska Zuzanna 02.00 TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lubelski 50
6. Rycaj Patrycja 09.00 AZS PWSZ Trefl Zamość 48
7. Bichta Weronika 04.00 UPKS Arka Ryki 46
8. Krzyżanowska Celina 01.99 KS Ogniwo Chełm 44
9. Pawlak Katarzyna 10.01 KTS Optima Lublin 40
10. Pawłowska Paula 10.99 UKS MOSiR Włodawa 40
11. Beczek Maja 11.98 UKS Legion Grabów Szlachecki 40
12. Łuczka Aleksandra 05.00 AZS PWSZ Trefl Zamość 40
13. Judczyc Patrycja 02.00 KSG Kłos Chełm 33
14. Koczułap Barbara 05.00 UKS Spartakus Dzwola 33
15. Kornas Agata 05.99 UKS Optima-Albert Zamość 33
16. Żmuda Iga 03.98 MKS MOW Puławy 33
17. Cholewa Aleksandra 09.99 UKS Żaczek Fajsławice 24
18. Pyrka Milena 08.99 UPKS Arka Ryki 24
19. Filipek Martyna 05.99 UPKS Arka Ryki 24
20. Stępnicka Patrycja 05.00 UKS Dynamo Gózd 24
21. Mikita Dominika 05.01 ULKS Dzierzkowice 24
22. Stachyra Aleksandra 09.00 LUKS Stróża 24
23. Sobczak Danuta 06.99 UKS Żaczek Fajsławice 24
24. Moszczyńska Emilia 10.98 UKS Optima-Albert Zamość 24
25. Małek Justyna 05.02 UKS Spartakus Dzwola 13
26. Jędrzejewska Gabriela 07.01 UKS Optima-Albert Zamość 13
27. Waryszak Daria 10.99 UKS Żaczek Fajsławice 13
28. Sarecka Emilia 08.99 UKS Skorpion Zamość 13
29. Serafin Zuzanna 03.98 UKS Żaczek Fajsławice 13
30. Koczułap Katarzyna 05.00 UKS Spartakus Dzwola 13
31. Kulesza Julia 06.00 KSG Kłos Chełm 13
32. Buczyńska Natalia 05.01 UKS Spartakus Dzwola 13
33. Błaszczuk Klaudia 12.99 UKS MOSiR Włodawa 8
34. Kozieł Kamila 07.99 UKS Żaczek Fajsławice 8
35. Karwat Karolina 09.01 UKS Optima-Albert Zamość 8
36. Kowalczuk Weronika 02.00 UKS Ogólniak Hrubieszów 8
37. Franczak Anna 06.01 UKS Optima-Albert Zamość 8
38. Jankowska Wiktoria 10.99 UKS Żaczek Fajsławice 8
39. Krzesińska Maja 07.99 UKS Skorpion Zamość 8
40. Pędzisz Anita 01.99 UKS Żaczek Fajsławice 8
41. Błaszczyk Katarzyna 09.99 LUKS Stróża 8
42. Lewkowicz Natalia 10.99 UKS Skorpion Zamość 8
43. Siemczyk Julia 04.98 UKS Spartakus Dzwola 8
44. Skrzyńska Dagmara 08.02 UKS Optima-Albert Zamość 8
45. Silezin Wiktoria 05.02 UKS Optima-Albert Zamość 8
46. Palejewska Karolina 12.01 UKS Optima-Albert Zamość 8