22 czerwca 2024

Tenisowa Superliga w Zamościu!

Przed nami wielkie sportowe wydarzenie! Drużyna tenisa stołowego Uczelnia Państwowa Zamość zadebiutuje przed własną publicznością w meczu Superligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Reklamy

Superliga to elita drużyn tenisa stołowego w Polsce. W tym gronie znajduje się drużyna Uczelnia Państwowa Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca po wyjazdowym meczu z Dekorglassem Działdowo będą mogli zaprezentować się przed własną publicznością. Rywalem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość będzie doświadczony zespół 3S Polonii Bytom. Zawodnicy beniaminka z Zamościa na pewno zechcą wykorzystać atut własnej hali i zdobyć punkty w konfrontacji z rywalami ze Śląska. Liczą przy tym na doping zamojskiej publiczności, która podczas różnych wydarzeń udowodniła, że potrafi wspierać swoich sportowców wkładając w to całe serce!

Mecz odbędzie się w niedzielę, 20 września o godz. 18 w hali OSiR w Zamościu (wejście od strony torów łuczniczych).

Reklamy

Spotkajmy się razem na tym sportowym wydarzeniu i wspierajmy dopingiem drużynę Uczelnia Państwowa Zamość!

UWAGA! Ze względu na obostrzenia sanitarne każdy kibic powinien mieć ze sobą maseczkę zakrywającą usta i nos oraz przy wejściu zdezynfekować dłonie. Prosimy o zajęcie miejsc na trybunach najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem meczu.

Reklamy

Istnieje możliwość telefonicznego zgłaszania udziału w wydarzeniu pod numerem tel. 663 188 005. Jeśli kibic tego nie uczyni, to wchodząc do hali sportowej powinien mieć karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Karteczki mają usprawnić wejście na halę bez zbędnej zwłoki. Ilość miejsc jest ograniczona. Takie obostrzenia wprowadził organizator rozgrywek – Polski Związek Tenisa Stołowego i każdy klub musi się do nich dostosować. Przy wejściu na halę będzie mierzona temperatura.

fot. UPZ