Drugi dzień turnieju tenisowego „Gamy dla Jerzego”

W drugim dniu Mistrzostw Powiatu Hrubieszowskiego w Tenisie Stołowym i turnieju „Gramy Dla Jerzego” w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrali zawodnicy w kategoriach wiekowych żaków, młodzików, seniorów i specjalnej.

Reklamy

Całkowity dochód z wpisowego do turnieju przeznaczony jest na Fundację W.O.Ś.P.

 

Wyniki niedzielnych zawodów

Żacy – rocznik 2002 i młodsi:

Dziewczęta
1 Cyc Jagoda SP Michalów Rachanie
2 Żółcińska Wiktoria SP Michalów Rachanie
3 Greszeta Marcela ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
4 Łoś Oliwia SZS Mircze Modryń

Chłopcy
1 Nowacki Maciej SZS Mircze Mircze
2 Daciuk Kamil ZSM3 Hrubieszów Hrubieszów
3 Smuś Jakub PSP Gozdów Gozdów
4 Smyk Łukasz SZS Mircze Mircze
5 Dziadosz Kamil SZS Mircze
7 Dziuba Kamil SZS Mircze
7 Kasperski Michał SZS Mircze
7 Romańczuk Michał SP Michalów Rachanie
9 Winiarski Tomasz SZS Mircze
9 Wichniewicz Kacper SZS Mircze
9 Nowosad Miłosz SZS Mircze
9 Kamiński Michał ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
13 Kukiełka Kacper SZS Mircze
13 Bilewicz Michał PSP Gozdów Gozdów

Młodzicy – rocznik 200 i 2001:

Dziewczęta
1 Kowalczuk Waronika PSP Gozdów Gozdów
2 Gierlasińska Aleksandra PSP Gozdów Gozdów
3 Golec Izabela PSP Gozdów Gozdów
4 Skindzier Anna PSP Gozdów Gozdów
5 Wiatrzyk Julia SZS Mircze Mircze
5 Kot Aleksandra SZS Mircze Mircze
7 Menduś Aleksandra SP Podhorce Podhorce
7 Łopocka Kamila ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
9 Prus Alicja SP Podhorce Podhorce
9 Kozdrój oliwia SZS Mircze Kolonia Modryń
9 Furlepa Aleksandra SZS Mircze Mircze
9 Ciesielczuk Olivia ZSM3 Hrubieszów Hrubieszów
13 Chodorowska Patrycja SP Podhorce Podhorce
13 Kornas Weronika SZS Mircze Miętkie
13 Gurgul Dominika SZS Mircze Miętkie
13 Reszet Eliza SZS Mircze Miętkie
13 Różańska Sandra SZS Mircze Modryniec

Chłopcy
1 Nowosadowski Karol SP Telatyn Telatyn
2 Matysiak Kacper ZS Mircze Górka Zabłocie
3 Łyczko Konrad SP Michalów Rachanie
4 Horniak Krzysztof SSP Podhorce Podhorce
5 Chorzępa Damian ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
5 Wesołowski Maciej PSP Gozdów Gozdów
7 Drożdżak Adrian PSP Gozdów Gozdów
7 Dziedzic Przemysław SP Michalów Rachanie
9 Drewniak Kacper SP Podhorce Podhorce
9 Dec Dawid PSP Gozdów Gozdów
9 Greniuk Adrian SP Uchanie Chyżowice
9 Bednarek Gabriel SZS Mircze Modryniec
13 Zimros Jacek SZS Mircze Smoligów
13 Greszeta Igor ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
13 Kasperski Daniel SZS Mircze Ameryka
13 Darman Maciej ZSM3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Kowalski Kordian ZSM3 Hrubieszów Hrubieszów
17 Kurzepa Arkadiusz ZS Sahryń Sahryń
17 Skrzyński Grzegorz ZSM3 Hrubieszów Czerniczyn
17 Krawczuk Kacper ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
17 Zinczuk Bartosz SZS Mircze Mircze
17 Staszczuk Mateusz SZS Mircze Mircze
17 Greń Kacper ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
17 Krawczyk Krystian SZS Mircze Mircze
25 Pal Maciej ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
25 Dorosz Artur ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
25 Czop Dawid SZS Mircze Mircze
25 Szpyrka Michał SZS Mircze Mircze
25 Dziaduszek Damian SZS Mircze Mircze
25 Mrozowski Michał SZS Mircze Kolonia Miętkie
25 Mazurek Igor SZS Mircze Mircze
25 Romańczuk Dominik ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
33 Skwarek Dominik ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
33 Krasuski Remigiusz ZSM3 Hrubieszów Hrubieszów
33 Tarnowski Mateusz ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
33 Flisiuk Łukasz ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów
33 Nowacki Jakub SZS Mircze Mircze
33 Prohaska Dominik SZS Mircze Smoligów
33 Lisiewicz Jakub SZS Mircze Mircze
33 Brzeziński Piotr SZS Mircze Mircze
33 Piniaź Konrad ZSM1 Hrubieszów Hrubieszów


Seniorzy – bez limitu wiekowego:

Kobiety – seniorki
1 Lemińska Paulina Horodło
2 Brzyska Aneta Hrubieszów
3 Kowalczuk Weronika Gozdów
4 Zarek Weronika Chyżowice
5 Oliwiak Beata Strzyżów
6 Chołubowicz Natalia Chyżowice
6 Ciesielczuk Wiktoria Hrubieszów
8 Ciesielczuk Oliwia Hrubieszów

Mężczyźni – seniorzy
1 Kowalczuk Patryk Gozdów
2 Słupski Tomasz Podhorce
3 Kowalczuk Łukasz Gozdów
4 Jarzyński Marek Jarzyński
5 Karpiuk Kamil Gozdów
5 Bednarz Patryk Werbkowice
7 Gierszon Kamil Gozdów
7 Pachla Andrzej Hrubieszów
9 Esing Ernest Gozdów
9 Łubkowski Zbigniew Hrubieszów
9 Dąbrowski Damian Podhorce
9 Kropop Dawid Podhorce
13 Nosek Marcin Przewodów
13 Mazurek Dariusz Gozdów
13 Bieńko Marek Podhorce
13 Słupski Kamil Podhorce
17 Herbin Daniel Horodło
17 Wyskiel Paryk Podhorce
17 Mazurek Szymon Gozdów
17 Kutera Szymon Teptiuków
17 Greniuk Krystian Chyżowice
17 Gryniewicz Tomasz Hrubieszów
17 Środecki Wojciech Łuszków
17 Jaskorski Karol Moroczyn
25 Koc Michał Mircze
25 Skotnicki Michał Podhorce
25 Laszuk Sebastian Mircze
25 Ciesielczuk Mirosław Hrubieszów
25 Horniak Krzysztof Podhorce
25 Krasuski Remigiusz Hrubieszów
25 Dorman Daniel Hrubieszów
33 Sitarz Piotr Mircze
33 Łukaszczyk Karol Mircze
33 Łukaszczyk Jakub Sahryń
33 Klamer Łukasz Mircze
33 Ilczuk Wojciech Miączyn
33 Piluś Andrzej Mircze
33 Goch Dminik Podhorce
33 Kurzepa Arkadiusz Sahryń
33 Tarnowski Mateusz Hrubieszów
33 Mirończuk Andrzej Hrubieszów
33 Śliwiński Mieczysław Hrubieszów
33 Jabłoński Bartłomiej Teptiuków
33 Skrzyński Grzegorz Czerniczyn
33 Greń Kacper Hrubieszów
48 Bogucki Damian Horodło
48 Ilczuk Sebastian Miączyn
48 Krawczuk Kacper Hrubieszów
48 Kusztykiewicz Konrad Modryniec
48 Dytnerski Sebastian Hrubieszów
48 Piniaź Konrad Hrubieszów
48 Skwarek Adam Hrubieszów
48 Flisiak Łukasz Hrubieszów
48 Skwarek Dominik Hrubieszów
48 Pal Maciej Hrubieszów
48 Gardyński Emilian Teptiuków

Kategoria specjalna:

Kobiety
1 Oliwiak Beata Strzyżów
2 Podgórska Agnieszka Kosmów
3 Urbańczyk Katarzyna Hrubieszów

Mężczyźni
1 Kudrel Mariusz Szpikołosy
2 Bogusław Cisło Peresołowice
3 Zbigniew Mieczan Hrubieszów
4 Paweł Rybak Hrubieszów
5 Daniel Talar Nieledew
6 Grzegorz Kaniuga Hrubieszów
7 Gustaw Mędrek Obrowiec
8 Marek Kowalski Hrubieszów
9 Krzysztof Natyna Hrubieszów

 

HRUBIESZOWSKI TENIS  STOŁOWY WSPIERAJĄ: