28 kwietnia 2024

Drużyna Bartka Grzyba trzecia na Mazowszu

Drużyna kadetów MOS Wola, w której jednym z wyróżniających się zawodników jest hrubieszowianin Bartek Grzyb, zajęła trzecie miejsce w turnieju finałowym o mistrzostwo województwa mazowieckiego.

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Piotra Najmowicza zajęła trzecie miejsce w turnieju finałowym o mistrzostwo województwa mazowieckiego, który odbył się w hali OSiR Polna. Zespół przegrał dwa mecze po 2:3 z MKS MDK i z Metrem. MOS pokonał zaś Czarnych Radom i UKS Plas Warszawa. Po raz pierwszy w historii Mistrzostw Mazowsza tytuł wywalczył MDK Warszawa. Trzy pierwsze zespoły awansowały do dalszych gier w Mistrzostwach Polski.

Oto wyniki turnieju finałowego o Mistrzostwo Mazowsza:

25.02 (piątek)
MOS Wola – Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
Metro Warszawa – Plas Warszawa 3:0 (25:15, 25:12, 25:12)
MDK Warszawa – MOS Wola 3:2 (24:26, 25:8, 23:25, 25:19, 15:8)
Czarni Radom – Metro Warszawa 1:3 (21:25, 25:23, 21:25, 23:25)

26.02 (sobota)
Metro Warszawa – MDK Warszawa 1:3 (20:25, 21:25, 25:19, 18:25)
Plas Warszawa – Czarni Radom 2:3 (23:25, 27:25, 14:25, 25:23, 11:15)

27.02 (niedziela)
MDK Warszawa – Plas Warszawa 3:0 (25:23, 25:18, 25:13)
MOS Wola – Metro Warszawa 2:3 (25:17, 21:25, 25:21, 27:29, 13:15)
RCS Czarni Radom – MDK Warszawa 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)
Plas Warszawa – MOS Wola 1:3 (13:25, 25:15, 19:25, 17:25)

W kolejnej fazie gracze MOS WOLA pojadą na 1/8 Mistrzostw Polski do Białowieży i zmierzą się tam z takimi zespołami jak: Avia Świdnik, Olimpijczyk Białowieża i trzecia drużyna z woj. podkarpackiego.