Dziewczęta w Crossie Konstytucji 3 Maja

Długo dziewczęta czekały na komunikat z biegów i chodu sportowego zorganizowanych w Hrubieszowie dla uczczenia polskiej Konstytucji 3 Maja, zapewne zainteresowanym sprawi jej publikacja radość. Zapraszamy do lektury.

Reklamy

u>I HRUBIESZOWSKI CROSS KONSTYTUCJI 3 MAJA HRUBIESZÓW 29.04.2008 r.

PATRONAT – URZĄD MIASTA HRUBIESZÓW

ORGANIZATOR – MKS UNIA HRUBIESZÓW, HOSiR HRUBIESZÓW

CEL IMPREZY – UPAMIĘTNIENIE ROCZNICY USTANOWIENIA KONSTYTUCJI 3-MAJA

OBECNI NA IMPREZIE – BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZWA ZBIGNIEW DOLECKI, SEKRETARZ URZĘDU MIASTA MAREK WATRAS

OGÓŁEM W IMPREZIE UDZIAŁ WZIĘŁO – ZAWODNIKÓW 525 – SZKÓŁ 25

DZIEWCZĘTA 1990 I STARSZE

Kolejno:

Miejsce, Nazwisko i imię, Szkoła, Nauczyciel, Wynik, Punkty

1 Aneta Teterycz ZS 1 Skawińska 1,31,56 15

2 Agnieszka Łukaska ZS 1 Jaworski 1,45,23 12

3 Dudka Joanna ZS 4 Muzyczuk 1,50,77 10

4 Koza Marzena ZS 4 Muzyczuk 1,51,03 8

5 Wioletta Basa ZS 1 Skawińska 1,53,65 7

6 Kisielewicz Marta ZS 4 Muzyczuk 1,54,43 6

7 Karolina Poziomkowska ZS 1 Jaworski 5

8 Katrzyna Dąbrowska ZS 1 Jaworski 4

9 Ewelina Oleszczuk ZS 2 Jaworski 3

10 Suproń Ewelina SZ 4 Muzyczuk 2

11 Krochmal Paulina SZ 4 Muzyczuk 1

12 Monika Głuzczk ZS 1Skawińska 1

13 Anna Kozicka ZS 1Jaworski 1

14 Aleksndra Zionkowska ZS 1Jaworski 1

15 Ewelina Biela ZS 1Jaworski 1

16 Karolina Rębacz ZS 1Jaworski 1

17 Anna Roman ZS 1Jaworski 1

18 Katarzyna Wala ZS 1Jaworski 1

19 Joanna Gnieciak ZS 1Jaworski 1

20 Katarzyna Gis ZS 1 Jaworski1

21 Krystyna Worobik ZS 1 Jaworski1

22 Magdalena Kargol ZS 1 Jaworski1

DZIEWCZĘTA 1991

1 Koszałka Beata ZS 2 Cygan 1,29,16 15

2 Joanna Wala ZS 1 Jaworski 1,32,13 12

3 Adrianna Staroń ZS 1 Jaworski 1,39,35 10

4 Malwina Mrtyniuk ZS 1 Jaworski 1,44,96 8

5 Ewa Łaskrzewska ZS 1 Jaworski 1,49,43 7

6 Justyna Drożdżak ZS 1 Jaworski 1,51,84 6

7 Kluczkoska Anna ZS 4 Muzyczuk 5

8 Angelika Mrozowska Z S 1 Jaworski 4

9 Sylwia Roman ZS 1 Jaworski 3

10 Kamila Trzcińska ZS 1 Jaworski 2

11 Anna BodziachZS 1 Jaworski 1

12 Beferczak Barbara ZDZ Sobczak 1

13 Aleksandra SamborskaZS 1Jaworski1

14 Diana RobczukZS 1Jaworski1

15 Michaluk EwaZS 4Muzyczuk1

16 Dominika ŻukZS 1Jaworski 1

17 Joanna PochlyczukZS 1Jaworski 1

18 Litaszewska JoannaZDZSobczak 1

19 Justyna ZielińskaZS 1Jaworski 1

20 Szlendak JoannaZS 4Muzyczuk 1

21 Foks MałgorzataZS 4Muzyczuk 1

22 Markiewicz JustynaZS 4Muzyczuk1

DZIEWCZĘTA 1992

1 Sylwia Łubkowska G 1 Tarcz 1,31,83 15

2 Dziedzic Anna G 1Tarcz 1,37,61 12

3 Naja Justyna G 2Rozkal 1,39,98 10

4 Jańczuk Anna G 2Rozkal 1,43,12 8

5 Stuba Monika G HorodłoBrzyska1,44,65 7

6 Kościuk Emilia G HorodłoBrzyska1,46,84 6

7 Balcerz Iwona G MonityczeBrudzisz 5

8 Deszczun NataliaG MoniatyczeBrudzisz 4

DZIEWCZĘTA 1993

1 Hojda Maja G 2 Rozkal 1,30,61 15

2 Doroszczuk Magda G 2 Rozkal 1,34,01 12

3 Pedrak Ewelina G Horodło Brzyska1,40,13 10

4 Tarnogórska PaulaG 2Rozkal 1,41,15 8

5 Duma Maja G HorodłoBrzyska1,43,76 7

6 Małgorzata ButaG 3Stefaniak 1,44,86 6

7 Prtyjewicz MartaG HorodłoBrzyska 5

8 Kuźmiak NataliaG 2Rozkal 4

9 Ciesielczuk MagdaG 3Grzyb 3

10 Rapa PaulinaG 2Rozkal 2

11 Łaszkiewicz KarolinaG 2Rozkal 1

12 Pirogowicz KarolinaG 2Rozkal 1

13 Zubko AnetaG 2Rozkal 1

14 Wrona EwelinaG 2Rozkal 1

15 Szewczuk KatarzynaG 2Rozkal 1

16 Frączek AnnaG 2Rozkal 1

DZIEWCZĘTA 1995

1 Pawlos Wiktoria GZS 2 Hrubieszów Cygan 1,33,89 15

2 Katrzyna KrawczukGP HorodłoBrzyska 1,34,43 12

3 Noska MartynaG 3 Stefaniak 1,38,27 10

4 Małgorzata ZielińskaG HorodłoBrzyska 1,39,66 8

5 Wrożbit PaulinaG WerbkowiceRewucha1,31,92 7

6 Borek AnnaG 2 Rozkal 1,40,32 6

7 Dańczuk MagdalenaGP HorodłoBrzyska 5

8 Wojciechowska A.GP HorodłoBrzyska 4

9 Furlepa DorotaG 1Tarcz3

10 Małgorzata ZebdaGP HorodłoBrzyska2

11 Pukaluk MajaG2 Rozkal1

12 Karolina GłowaczG 3Drączkowski1

13 Paulina Jrmina G MoniatyczeBrudzisz1

DZIEWCZĘTA 1995

1 Dorota WójcickaSP 1Giergiel 1,41,25 15

2 Wiśniewska KatarzynaSP 3Różańska1,41,25 12

3 Polikowska AgataSP Moniatycze Brudzisz1,41,30 10

4 Guzina SandraSP Dołhobyczów Kulczyński M.1,41,32 8

5 Załuska UrszulaSP HorodłoKamień1,47,78 7

6 Pirogowicz KamilaSP 2Bielecka 1,52,37 6

7 Gębala NataliaSP MoniatyczeBrudzisz 5

8 Boniewska Magda SP HorodłoKamień4

9 Dominika BratkowskaSP DołhobyczówKulczyński M.3

10 Kulczyńsk MonikaSP DołhobyczówKulczyński M.2

11 Mazek MonikaSP 3Różańska1

12 Danilczuk KlaudiaSP 2Bielecka 1

13 Anna BitnerSP 1Magdziak 1

14 Łazarczyk JudytaSP 3Różańska 1

15 Furmanek AngelikaSP 3Różańska1

16 Okuniewska AnnaSP 3Różańska 1

17 Jakimiec AnnaSP 3Różańska 1

18 Magdalena JuszczukSP 3Magdziak1

19 Ewa KaniaSP 3Różąńska 1

20 Jabłońska KamilaSP DołhobyczówKulczyński M.1

21 Marta BednarzSP 3Różańska 1

22 Anna CzerwonkaSP 2Bielecka 1

23 Kaja WośSP 3Różańska 1

24 Jagoda PatkowskaSP 3Różańska 1

25 Paula DarnochwałSP 3Różańska1

DZIEWCZĘTA 1996

1 Monika Zebzda SP Horodło Jeżyna 1,40,07 15

2 Marlena JóźwikSP Dołhobyczów Kulczyński M. 1,44,11 12

3 Aleksandra BiskupSP 1Kasperkiewicz 1,45,11 10

4 Karolina SawiniecSP 1Kasperkiewicz 1,47,60 8

5 Barańczuk GabrielaSP 2Sobczak 1,48,71 7

6 Kaczyńska BeataSP HorodłoJeżyna 6

7 Słomiana BeataSP Dołhobyczów Kulczyński 5

8 Kmiecik MagdaSP 2Sobczak 4

9 Justyna Frąc SP 3Koniec 3

10 Nowak AleksandraSP KobłoSiudyka2

11 Borsukiewicz AgataSP 2Sobczak 1

12 Dominika SteckoSP 1Magdziak 1

13 Szczepanik AnitaSP Dziekanów Siudyka1

14 Sokal DariaSP 2Sobczak1

15 Borsukiewicz A.SP 2Sobczak 1

16 Rodź KamilaSP ŚlipczeSiudyka 1

17 Iza JarmuzSP 3Różańska 1

18 Kaproń KatarzynaSP ŚlipczeSiudyka1

19 Paulina PalonkaSP 1Magdziak 1

20 Zubko MałgorzataSP 2Sobczak 1

21 Dach PaulinaSP 2Sobczak1

22 Serba ElizaSP 2Sobczak 1

23 Sołowiej IgaSP 2Sobczak 1

24 Stachowiak AgnieszkaSP 2Sobczak1

25 Wieczorek AgataSP 2Sobczak 1

DZIEWCZĘTA 1997

1 Jagoda Smyk SP2 Bielecka 1,45,15 15

2 Monika Koryszko SP Werbkowice Rewucha 1,45,81 12

3 Klaudia Grzeszczuk SP Dziekanów Siudyka 1,48,41 10

4 Ewelina Gjewska SP 2 Bielecka 1,49,52 8

5 Angelika Gajewska SP Dziekanów Judyka 1,51,38 7

6 Patrycja Luchowska SP Werbkowic eRewucha 1,51,66 6

7 Aleksandra HołdaśSP 3 Różańska 5

8 Karolina MilSP 2 Sobczak 4

9 Edyta MroczkowskaSP Dołhobyczów Kulczyński M. 3

10 Kasia SajdłowskaSP HorodłoJeżyna2

11 Karolina BieleckaSP 2Bielecka 1

12 Zuzanna KuczyńskaSP 3Różańska 1

13 Natalia GrabowskaSP 2Bielecka 1

14 Justyna LeckaSP 2Sobczak 1

15 Anastazja NowickaSP DołhobyczówKulczyński M.1

16 Weronika LachowskaSP 2Sobczak1

17 Jagoda HyżowieckaSP 3Różańska 1

18 Ewa LachowskaSP 2Sobczak 1

19 Ola MalowanaSP 3Stajszczyk 1

20 Paulina MartulaSP 1Giergiel 1

21 Aleksandra HospodSP 2Sobczak 1

22 Katarzyna MargolSP ŚlipczeSiudyka1

23 Dominika ZającSP 3Różańska 1

24 Joanna SadowskaSP 3Stajszczyk 1

25 Paulina PitogowiczSP 3Różańska 1

26 Musur AdriannaSP WerbkowiceRewucha1

27 Agnieszka PyrzSP KobłoSiudyka 1

28 Agnieszka KaczyńskaSP Horodło Jeżyna1

29 Anna Białek SP ŚlipczeSiudyka 1

30 Chmielewska KlaudiaSP ŚlipczeSiudyka1

31 Natalia PastuszakSP 2 Bielecka 1

32 Natalia JeczeńSP KobłoSiudyka 1

33 Barsuk MagdalenaSP ŚlipczeSiudyka 1

34 Ewa DanilczukSP 2Bielecka 1

35 Dorota WróbelSP 2Bielecka 1

36 Kowalczuk SylwiaSP 1Magdziak 1

37 Kornelia PawłesekSP 1Giergiel 1

38 Paulina PisarczukSP 1Magdziak 1

DZIEWCZĘTA 1998

1 Klaudia Szendrak Sidorska 1.59.11 15

2 Klaudia Flaks Sztuk 2.01.70 12

3 Ewa Wrzońska SP Kobło Siudyka 2.02.74 10

4 Ewa KonowiczSP 2 Sobczak 2.06.69 8

5 Wiktoria Cieielczuk SP 3 Hukowska 2.07.93 7

6 Aleksandra Mosek Sidorska 2.14.10 6

7 Klaudia Ryczko Sp 2S obczak 5

8 Stasiuk Nikole SP 1 Magdziak 4

9 Klaudia LipnickaSP 2Kociach 3

10 Karolina BajSP 2Sobczak 2

11 Koszałko BarbaraSP 1Stankiewicz1

12 Agata ButaSP 3Hukowska 1

13 Kasia SzlonzakSP 3Hukowska 1

14 Paulina HerdaSP 1Kucharska 1

15 Weronika TomazczukSP 2Sobczak1

16 Sołowiej KrolinaSP 2Kociach 1

17 Pisarczuk BarbaraSP 1Stankiewicz1

18 Antczak DominikaSP 2Sobczak 1

18 Oktwia WygadańczukSP 1Kucharska1

20 Karolina Gąsior SP 2Sobczak 1

21 Świątek KarolinaSP 1Kucharska 1

22 Karolina WlachSP 1Magdziak 1

23 Jessika ŚniadowskaSP 1K.Sztuk 1

24 Julia KudykSP 2Kociach 1

25 Kinga WlizłoSP 2Kociach 1

26 Wiktoria SobolewskaSP 1Kucharska1

27 Agata SmalSP 1Kucharska 1

28 Sylwia MariulaSP 1Magdziak 1

29 Sylwia MachetaSP 1Nazar 1

DZIEWCZĘTA 2001

1 Oliwia Ciesielczuk Przedszkole nr 2 Kociach 47,80 15

2 Sandra Bielecka Przedszkole nr 2 Bielecka 54,31 12

3 Iga Paszuk Przedszkole nr 2 Bielecka 55,02 10

4 Wiktoria Rządkowska Przedszkole nr 2 Bielecka 60,09 8

5 Emilka Kociach Przedszkole nr 2 Kociach 66,20 7

6 Julia Misiuk Przedszkole nr 2 Bielecka 72,12 6

***

CHÓD SPORTOWY

1 Wiśniewska Katarzyna SP 3 Różańska

2 Czerwonka Anna SP 2 Bielecka

3 Pirogowicz Kamila SP 2 Bielecka

4 Ola Malowana SP 3 Stajszczyk

5 Kania Ewa SP 3 Różańska

6 Joanna Sadowska SP 3 Różańska

7 Bajda Agata SP 2 Sobczak

8 Kasprzak Mariola SP 2 Sobczak

9 Lachowska Ola SP 2 Sobczak

***

PUNKTACJA SZKÓŁ

NAZWA SZKOŁY – PUNKTY

Szkoły ponadgimnazjalne

1. ZS 1 180

2. ZS 4 66

3. ZS 2 42

4. ZS 3 23

5. SAiZ Zamość 10

6. ZDZ 3

Gimnazja

1. G Horodło 175

2. G2 83

3. G 1 39

4. G3 34

5. G Moniatycze 15

6. GZS 2 Hrubieszów 15

7. G Werbkowice 6

G Dołhobyczów nie obliczone

Szkoły podstawowe

1. SP 3 179

2. SP Horodło 98

3. SP 2 86

4. SP 1 83

5. SP Kobło 26

6. SP Werbkowice 25

7. SP Moniatycze 22

8. SP Dziekanów 20

9. SP Ślipcze 17

Przedszkola

1. Przedszkole Nr 2 51

Uwaga – Jeżeli są jakieś nieścisłości proszę zgłaszać się z nimi do organizatorów. Np. brakuje punktów przy Gimn. z Dołhobyczowa czy nazw szkół przy niektórych nazwiskach. Czyli czekamy na uzupełnienia.

Komunikat z biegu i chodu chłopców oraz współzawodnictwa nauczycieli był opublikowany na LubieHrubie wcześniej i również jest na stronie internetowej Unii.

Opracował – mak

Na zdjęciu – dziewczęta z rocznika 1991 na podium:

1 Koszałka Beata ZS 2

2 Joanna Wala ZS 1

3 Adrianna Staroń ZS 1

4 Malwina Mrtyniuk ZS 1

5 Ewa Łaskrzewska ZS 1

6 Justyna Drożdżak ZS 1

zobacz zdjęcia >>